téma * V neděli bude prioritou lepší pohyb a koncovka
Vydáno dne 30. 08. 2010 (704 přečtení)

Nesmírně vyrovnaná je tabulka I.B třídy skupiny B po dvou odehraných kolech.

Kromě prvních dvou týmů a poslední Kropáčovy Vrutice mají všechny celky tři body. Ani Kosořice nedokázaly svůj tříbodový účet ve druhém kole rozšířit, nedařilo se jak střelecky tak herně. Hráči Kosořic zopakovali nelichotivý výsledek z prvního utkání letošního jara na soupeřově hřišti. Utkání přitom nezačalo pro svěřence trenéra Fuky vůbec špatně, když zásluhou Macháče vedli od 13. minuty 0:1. Více chuti po vítězství však po vstřelené brance měli hráči Mělníka a do poločasového hvizdu stav zápasu otočili. Místo vyrovnání hosté znovu inkasovali, další dva zásahy v závěru utkání v síti Kosořic zastavily brankový účet na čísle pět. V neděli se Kosořičtí představí na domácí půdě proti Tišicím, které taktéž venku prohrály a doma ve druhém kole zvítězily. Zápas to byl určitě zajímavý, protože domácí po prvním poločase prohrávali 0:2. Konečný výsledek byl 3:2 a tedy první tři body v letošní sezóně. Poslední vzájemná střetnutí hovoří spíše ve prospěch Kosořic. Po sestupu z I.A třídy zvítězily Kosořice na soupeřově půdě rozhodující brankou Macháče z 87. minuty. Jarní duel skončil dělbou bodů po výsledku 1:1, za domácí ve 32. minutě vyrovnával hlavou Boháček.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5