Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Za tři body "zaplatil" Macháč stejným počtem gólů
Vydáno dne 05. 09. 2010 (1160 přečtení)

Hlavním cílem fotbalistů Kosořic v úvodu zápasu bylo zapomenout na nevydařené vystoupení v Mělníku a aktivitou dostat soupeře do úzkých.

Sokol Kosořice - Sokol Tišice  3:0 (1:0)

Lepší start do utkání si nemohl domácí lodivod ani přát, již po pár vteřinách hry u postranní čáry čistě vybojoval míč Briestenský a jeho centr bez přípravy umístil k tyči Macháč. Hosté se ze vstřelené branky jen těžko vzpamatovávali, rodící se akce měli většinou rychlý konec díky nepřesnostem. Hrálo se tedy na polovině Tišic, avšak bez vyloženější šance. Postupem času se osmělili také hosté a míč si častěji osahal i kosořický brankář. Ve 29. minutě na chvíli přestala domácí obrana hrát v domnění, že míč přešel postranní čáru. Hosté pokračovali v akci a Prejzek poprvé vážněji ohrozil Dufkovu branku. Do poločasové pauzy se hrálo mezi oběma vápny a do kabin se tedy šlo za hubeného vedení Kosořic.

Na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky domácí odskočili soupeři na rozdíl dvou branek. Hbitý Kiceluk byl při svém průniku faulován před hranicí velkého vápna, následný přímý kop Sabola sice zastavila zeď. Do odraženého míče se opřel Grus a gólmanem vyraženou střelu doklepl Macháč. V dalších minutách se opět hrálo mezi šestnáctkami s minimem příležitostí. Až v 77. minutě po rohovém kopu Malíka zkompletoval Macháč hattrick, když obrana soupeře nechala jeho náběh bez povšimnutí. Do konce utkání Kosořičtí kontrolovali hru a z několika brejků mohli ještě skóre navýšit. Tentokrát už finální fáze nebyla dostatečně přesná a Karda v brance již nekapituloval.
  • Branky: 1., 52. a 77. Macháč
  • Rozhodčí: Kosina - Šafránek, Noll
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Štecher, Bašus - Malík (84. Brunát), Adámek, Sabol (89. Boháček), Briestenský (77. Vavrik) - Macháč, Kiceluk
  • Tišice: Karda - Štráchal (46. Karlík), Brodský, Holomek, Březina (70. Krupička) - Karel Temiak, Svoboda, Kaňovský, John (65. Vítovec) - Lukáš Temiak, Prejzek