Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Na soupeřově hřišti i napodruhé bez bodu
Vydáno dne 11. 09. 2010 (1128 přečtení)

Kosořice se po dobrých výkonech na domácím hřišti chtěly stejným způsobem prezentovat i na půdě soupeře.

AFK Eletis Lužec nad Vltavou - Sokol Kosořice  3:1 (1:1)

Začátek zápasu nabídl mnoho nepřesností na obou stranách, ale více si jich připsali hosté. Domácí nakopávanými míči na své hroty získali mnoho standardních situací. Již v desáté minutě po rohovém kopu zůstal míč na polovině Kosořic. Centr z pravé strany našel nikým nehlídaného Wolfa, který zblízka nedal Dufkovi šanci. O pár minut později kosořická obrana nepokryla ani nabíhajícího Kiše, tentokrát se skóre neměnilo. Hosté se ze hry také příliš neprosazovali a tak museli maximum vytěžit ze standardních situací. Rohový kop zahraný Malíkem hlavičkoval Macháč těsně vedle. Ve 38. minutě už bylo srovnáno, když si Sabolův přímý kop do vlastní branky srazil Martin Tauchman.

Na začátku druhého dějství mohli Kosořičtí zavelet k obratu, Briestenského přihrávka doplachtila k Macháčovi, který slabší nohou orazítkoval břevno. Následně míč dopadl k brankové čáře, dle názoru arbitrů se o branku nejednalo a tak se pokračovalo ve hře. Druhý poločas nabídl pro nestranného diváka určitě zajímavou podívanou, hra se přelévala nahoru dolů. V 52. minutě nebezpečně pálil z hranice pokutového území střídající Hrdlík, který výrazně rozhýbal lužeckou ofenzívu. Na druhé straně odpověděl přízemní ranou Kiceluk a po něm střídající Boháček šikovně obešel soka, ale k adresátovi již přihrávka nedorazila. Ke změně stavu nedošlo ani po vyložené příležitosti domácího Hrdlíka, kosořický brankář včasným vyběhnutím střelu vyrazil. Bylo jasné, že zápas remízou s největší pravděpodobností neskončí. Obě mužstva se i nadále střídala v neproměňování šancí. V 79. minutě kosořický Dufek rychle vykopl míč, Kiceluk předběhl tápajícího obránce, jenže pohotovou ránu vytěsnil Jakeš vedle branky. Poté následovala pumelice hostujícího Gruse a Sabolův únik přes půl hřiště, ani v těchto případech míč za gólmanovými zády neskončil. Z protiútoku posoudil hlavní sudí zákrok na unikajícího hráče jako nedovolený a David Tauchman z pokutového kopu poslal domácí celek do vedení. Hosté mohli blesku rychle odpovědět, hlavní rozhodčí však zapískal nedovolený zákrok u postranní čáry, i když před odkrytou brankou soupeře byli dva hráči Kosořic v nadějné pozici. V 90. minutě dal výsledku konečnou podobu Hrdlík skórující do prázdné branky.
  • Branky: 10. Wolf, 85. David Tauchman (pen.), 90. Hrdlík - 38. Martin Tauchman (vl.)
  • Rozhodčí: Kratochvíl - Zdeněk, Žaloudek
  • Kosořice: Dufek - Grus (89. Batala), Maška, Štecher, Adámek - Malík, Mosiurczak (89. Brunát), Sabol, Briestenský (69. Boháček) - Macháč, Kiceluk
  • Lužec: Jakeš - Stejskal, Martin Kučaba, Merta, Jan Kučaba - Kiš (84. Roučka), David Tauchman, Martin Tauchman, Wolf - Uher, Levý (46. Hrdlík)
AFK Eletis Lužec nad Vlt. - Sokol Kosořice 3:1