téma * Luštěnice na Kosořice umí, vítězí doma i venku
Vydáno dne 15. 09. 2010 (1162 přečtení)

Mužstvu Luštěnic se proti Kosořicím v posledních letech daří, ve čtyřech vzájemných utkání všechny vyhrál soupeř.

V předposledním zápase před zimní přestávkou jsme na domácím hřišti prohráli 1:3, za Kosořice v prvním poločase vyrovnával Michal. Jarní odveta nezačala pro kosořický tým špatně a od sedmé minuty vedl brankou Hrechka. Soupeř však na začátku druhého poločasu během tří minut vývoj utkání zvrátil na svou stranu. Jediný hostující střelec poté neproměnil pokutový kop a na Kosořice čekal poslední zápas o přežití v I.B třídě.
Je začátek sezóny, takže poslední místo Luštěnic v současné době nic neznamená. Náš soupeř začal soutěž v nastoleném trendu, venku dvakrát prohrál, doma však tři body nepustil. Uplynulý víkend ale domácím štěstěna nepřála, hráči Dlouhé Lhoty po prvním poločase vedli 0:2. Po jedné brance domácích a dvou hostujících se skóre zastavilo na výsledku 1:4, čímž se hosté dostali do čela tabulky.
Kosořice na hřišti Lužce také neuspěly. Domácí šli rychle do vedení, ještě před poločasovým hvizdem Kosořicím nechtěně vyrovnal domácí hráč. Ve druhém poločase bylo jen otázkou času, kdy se jedno z mužstev prosadí. V závěru utkání to byli domácí z pokutového kopu, kdo se ujal vedení. A v 90. minutě Lužečtí pečetili do odkryté branky na 3:1.