Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Sílu kosořické tvrze prověří druhý tým tabulky
Vydáno dne 13. 10. 2010 (1262 přečtení)

Kosořice si poprvé připsaly bod i ze hřiště soupeře, i když dva kilometry vzdálené Rejšice jsou téměř jako domácí prostředí.

Výsledek 1:1 potvrdil předzápasové prognózy a na vítěze sousedského derby si budeme muset počkat minimálně do jarních odvet. Rejšice se ujaly vedení již ve dvanácté minutě, Kosořičtí však odpověděli ještě před odchodem do kabin. Stejné skóre platilo i po závěrečném hvizdu hlavní rozhodčí.
Nedělní výkop v Kosořicích se opět o půl hodiny posouvá na 15:30. Na naše hřiště zavítají do minulého kola vedoucí Záryby, vinou remízy v předešlém kole s Dlouhou Lhotou 2:2 je na prvním místě vystřídal Řepín. Přesto si oproti sezóně 2008/2009 počínají daleko lépe, když dvě sezóny zpět o dva body utekly hrobníkovi z lopaty. Nejenže jsme s tímto soupeřem ve zmiňované sezóně udrželi čisté konto, navíc jsme se pětkrát střelecky prosadili. Podzimní domácí duel Kosořičtí vyhráli 3:0 po brankách Darmoše, vlastenci hráče Záryb a Vítka. V odvetě se po pár minutách hry prosadil hlavičkující Poslt a po půl hodině hry ho doplnil Darmoš parádní ranou do šibenice.
Při pohledu na současnou tabulku bude mít nedělní zápas jiného papírového favorita, domácí však budou chtít potvrdit úspěšnost na svém hřišti.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )