Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Utkání rozdílných poločasů vyšlo lépe domácím
Vydáno dne 23. 10. 2010 (1069 přečtení)

Kosořice čekající na první venkovní výhru zavítaly do Dolního Bousova, který na výhru čeká od druhého kola.

Dolnobousovský SK - Sokol Kosořice  2:1 (0:1)

Obě mužstva měla jasný cíl - naplno bodovat. Na začátku zápasu se hra odvíjela podle postavení obou celků v tabulce. Nejprve sice zahrozili domácí po Kubečkově standardní situaci, do které však obětavě vložil hlavu Sabol. Poté se už kombinační hrou dostávali častěji na dostřel branky hráči Kosořic. Po čtvrthodině hry šel Kiceluk sám na brankáře, zvolil však střelu zpoza vápna, kterou brankář vyrazil mimo své tyče. Domácí z ojedinělé šance zahrozili po průniku Šolce, Kubeček ale v obtížné pozici mířil nad. Ve 31. minutě se hosté uvedli další přímočarou akcí z kopaček Sabola a tvrdou střelou Macháče. Mimo branku skončil míč i po akci Kiceluka s Malíkem, kdy ránu druhého jmenovaného srazil gólman vedle tyče. Následný ostrý rohový kop Sabola na přední tyč usměrnil Macháč hlavou pod břevno a Kosořičtí po zásluze vedli.

Ve druhém poločase jako by si hráči obou mužstev vyměnili dresy. Hosté vstoupili do druhého dějství dost vlažně a po třech minutách hry překonal vyběhnuvšího Dufka Šolc. Právě vstřelená branka posadila domácí celek na koně. Dolnobousovští si ale výraznější příležitost nedokázali vypracovat. Za zmínku stojí na druhé straně přímý kop Sabola a neméně pěkný zákrok brankáře. Postupem času se zdálo, že hráčům Kosořic docházejí síly a soupeř začal častěji zaměstnávat Dufka v brance. V 79. minutě kosořický gólman podržel svůj tým reflexivním zákrokem proti střele Kubečka. O čtyři minuty později však hosté inkasovali podobně jako u vyrovnávací trefy. Ztráta míče na vlastní polovině, rychlý přechod do útoku a druhý zásah Šolce - 2:1. Ani tentokrát se početná výprava fanoušků z Kosořic neradovala z vítězství.
  • Branky: 48. a 83. Šolc - 35. Macháč
  • Rozhodčí: Laštovička - Pejša, Svatý
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Štecher, Briestenský - Malík (83. Darmoš), Adámek, Sabol, Tomášek - Macháč, Kiceluk
  • Dolní Bousov: Skála - Kynčl, Zahrada, Bíšek, Kalivoda - Kollátor (52. Bernat), Vynikal, Kubeček, Havel (77. Jakubec) - Vacek (55. Šedivý), Šolc