Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Poslední venkovní zápas opět skončil nezdarem
Vydáno dne 06. 11. 2010 (1061 přečtení)

Na derby do Dlouhé Lhoty zavítaly Kosořice. Toto utkání bylo pikantní i při pohledu do tabulky, kdy se utkal druhý celek se čtvrtým.

Sokol Dlouhá Lhota - Sokol Kosořice  3:1 (1:0)

V úvodu nejprve nepřesně střílel hostující Macháč, soupeřova odpověď byla daleko přesnější. V deváté minutě Kosořičtí neuspěli na hranici vápna a z protiútoku si to středem hřiště namířil Limr, který parádní ranou otevřel skóre. Hra se poté odvíjela uprostřed hřiště bez náznaku šance. Až ve 24. minutě Kosořičtí zpřesnili kombinaci a po Madyarově průniku se na chvíli ocitl Kiceluk sám před brankářem, z úhlu však gólmana neprostřelil. Domácí působící fotbalovějším dojmem tak z jedné šance drželi hubené vedení.

Druhý poločas začal dobře pro kosořický tým, který po centru Kiceluka na hranici vápna a umístěné střele Sabola srovnal krok. Ovšem remízový stav trval pouhé tři minuty, po rohovém kopu číhal na zadní tyči Zdobinský a hlavou vrátil Dlouhé Lhotě vedení. Domácí nabuzeni rychlou odpovědí několikrát vystrašili Dufka v brance. Šolcova rána však skončila vedle a Zdobinský opět na zadní tyči tentokrát také neuspěl. Brankář Dlouhé Lhoty kromě vyrovnávací trefy neměl příliš práce. Za zmínku stojí pouze narážečka Sabola s Kicelukem, ale i s touto střelou si Binder poradil. V 75. minutě se do střelecké pozice dostal opět Limr a Dufek výborným zákrokem vytěsnil míč nad branku. S přibývajícím časem hosté vrhli vše do útoku a pro dlouholhotské se otvírala okénka v soupeřově obraně. V 80. minutě skončil dravý průnik Novotného těsně vedle, o pět minut později však Vizingr přihrál na hranici vápna Šolcovi, po jehož technické ráně se kosořický brankář natahoval marně. Nyní už je jasné, že Kosořičtí jediný bod vydolovaný na půdě soupeřů nerozšíří.
  • Branky: 9. Limr, 54. Zdobinský, 87. Šolc - 51. Sabol
  • Rozhodčí: Koleček - Herda, Ledvina
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Štecher, Bašus - Madyar, Adámek, Sabol, Malík (74. Darmoš) - Macháč, Kiceluk
  • Dlouhá Lhota: Binder - Mulač, Niklfeld, Zdobinský, Sháněl - Vizingr, Šolc, Novák (87. Jenč), Krouský - Limr, Novotný