Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice vezou v této sezóně druhý bod zvenčí
Vydáno dne 10. 04. 2011 (1201 přečtení)

Předposlední Tišice potřebovaly na svém hřišti bezpodmínečně zvítězit a fotbalisté Kosořic si toho byli vědomi.

Sokol Tišice - Sokol Kosořice  2:2 (1:1)

V úvodu proto hosté na soupeře vyrukovali s ofenzivní hrou, která již po pěti minutách hry slavila úspěch. Štechrův dlouhý nákop prodloužil Tomášek ke Kicelukovi a ten již dobře mířenou střelou poslal Kosořice do vedení. Hosté si v kombinaci počínali lépe než domácí, jejich snaha většinou ztroskotala na nepřesné přihrávce. Takových situací bylo v úvodu mnoho, až v 19. minutě zamotal hlavu obránci tišický Blahut, přihrál uvnitř vápna Karlíkovi, jenže na poslední chvíli promáchl. Hráči Tišic se dočkali po půlhodině hry, kdy přímý kop na zadní tyč usměrnil za Dufkovy záda Brodský. Kosořičtí byli i nadále nebezpečnějším mužstvem, ale domácí již dokázali podržet častěji míč na svých kopačkách. Minutu po vyrovnaní se v nadějné situaci ocitl Kiceluk opět po přihrávce Tomáška, tentokrát za přispění teče obránce mířil nad. Závěrečný nápor hostí před odchodem do kabin další branku nepřinesl, i když kosořický Malík mohl skóre ještě upravit.

Druhý poločas začal z obou stran honbou za třemi body. V 52. minutě vyslal Macháč do úniku Malíka, který na poslední chvíli míč netrefil. Na druhé straně se podél lajny prosmýkl hbitý Blahut, před brankou však žádného spoluhráče nenašel a z následného závaru mířil Máca těsně vedle. Divokou patnáctiminutovku druhého dějství ukončil výstavní ranou z dvaceti metrů hostující Tomášek - 1:2. Domácí se však mohli v tomto utkání spolehnout na standardní situace, po rohovém kopu se v nepřehledné situaci prosadil Lukáš Temiak a bylo opět vyrovnáno. V dalších minutách obě mužstva spíše nakopávala míče dopředu, z čehož se žádná akce, stojící za zmínku, nevyklubala. Až v 90. minutě mohl rozhodnout kosořický Madyar, poskakující míč však nasměroval pouze do boční sítě.
  • Branky: 30. Brodský, 65. Lukáš Temiak - 5. Kiceluk, 59. Tomášek
  • Rozhodčí: Joglová - Štefan, Reiprich