Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Třetí porážka za sebou a také propad v tabulce
Vydáno dne 07. 05. 2011 (1265 přečtení)

I když se fotbalistům Kosořic nedařilo na hřištích soupeřů, mohli se spolehnout na domácí prostředí. Minulý víkend i toto kouzlo nezafungovalo a Kosořičtí museli zabojovat venku.

FK Vysoká - Sokol Kosořice  2:1 (0:1)

A úvod snad nemohl pro Kosořice začít lépe. Už ve 30. vteřině hry namazal domácí obránce míč Kicelukovi a ten střelou k tyči otevřel skóre. V páté minutě dobře dohrál souboj hostující Sabol a šance ke vstřelení branky se naskytla také Adámkovi, který však slabší nohou brankáře nepřekonal. První příležitost domácích měl na svědomí Skopka, jehož ránu z přímého kopu Dufek raději vyrazil nad branku. Kosořická hra začala postupně slábnout a hráči Vysoké měli rázem na všechno mnoho času. Tedy i na zakončení, jako v případě dvou střel Rolence v rychlém sledu, při kterých se vyznamenal kosořický brankář. Hosté odpověděli akcí Sabola bez gólového efektu. Tentýž hráč neuspěl ani ve vyložené šanci před odchodem do kabin, po centru z levé strany hlavičkoval do míst, kde se nacházel gólman. V první pětačtyřicetiminutovce musely Kosořice nedobrovolně dvakrát střídat vinou zranění důležitých hráčů.

Po změně stran se dal očekávat nápor domácího mužstva a stejně jako v předešlých utkání Kosořice na začátku druhého poločasu inkasovaly. V 51. minutě nešťastně vyběhl brankář k hranici vápna, ale domácí Pražák byl rychlejší a umístěnou střelou vyrovnal. Hra hostí se rázem sesypala jako domeček z karet a bez mezihry se hra stěhovala stále před kosořickou branku. Domácí podnikali rychlé výpady, ale až na nebezpečný pokus Rolence hráči Vysoké výrazněji nezahrozili. V 73. minutě zastavil Adámek rychlou akci Vysoké zatažením soupeře za dres, jenže Skopka neudržel nervy na uzdě a soupeře nevybíravě udeřil po hvizdu rozhodčího. Místo jasné červené karty viděl pouze barvu žlutou, stejně jako faulující Adámek. Domácí následně rozehráli, k odraženému míči ve vápně se první dostal Řízek a prostřelil vše co mu stálo v cestě - 2:1. Kosořičtí už soupeři vzdorovat nedokázali, spoustu sil vynaložili na získávání míče po ztrátách při kombinaci.
  • Branky: 51. Pražák, 74. Řízek - 1. Kiceluk
  • Rozhodčí: Pejša - Říha, Valík