Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice herně ani střelecky nenadchly
Vydáno dne 29. 05. 2011 (1360 přečtení)

Závěr soutěže se nezadržitelně blíží a s ním i otázka sestupujících. Kosořičtí si svými výkony pořádně zkomplikovali život a soupeři z dolních pater tabulky se začínají dotahovat.

Sokol Kosořice - Dolnobousovský SK  0:2 (0:1)

Domácí začali na svém hřišti tradičně dobře a aktivním presingem se drželi na soupeřově polovině. Z několika standardních situací si Kosořice nebezpečnější příležitost nevypracovaly. Hráči Dolnobousovského SK se dlouhými nákopy do země nikoho připravovali o míč, od dvacáté minuty s první šancí začali hru vyrovnávat. A hned se mohlo měnit skóre, když brankář Dufek zastavil střelu Michala Šolce špičkou nohy. Další zakončenou akci si připsal bousovský Švec a vzápětí vychytal domácí gólman také osamoceného Kubečka. S blížícím se koncem poločasu bylo v kombinaci obou mužstev mnoho nepřesností, za zmínku stojí až rychlá akce domácích, na jejímž konci mířil těsně vedle Malík. Jenže ve 45. minutě udeřili hosté, když Kubeček tentokrát své sólo zužitkoval.

První příležitost po změně stran si připsali Kosořičtí. Madyarovu střelu brankář vyrazil, Kiceluk vrátil míč na malé vápno, ale Sabol poslal míč vysoko nad. Na domácí padla deka a soupeř byl u většiny míčů dříve. Do střely Kubečka se vápně obětavě vrhnul jeden z obránců, což byl jeden z těch světlejších okamžiků Kosořic. Křečovitá snaha domácích k výraznější šanci nevedla, naopak protiútoky hráčů Dolního Bousova zaváněly gólem. Pojistku hosté přidali až v 84. minutě, kdy si střídající Hlavička, osamocený na zadní tyči, v klidu zpravoval míč a střelou podél brankáře rozhodl o osudu utkání.
  • Branky: 45. Kubeček, 84. Hlavička
  • Rozhodčí: Klečka - Vočka, Schořovský
  • Kosořice: Dufek - Grus (71. Darmoš), Batala, Adámek, Bašus (46. Sedláček) - Malík (46. Filip Briestenský), Tomášek, Sabol, Madyar - Kiceluk, Lener
  • Dolní Bousov: Skála - Švec, Klíma, Bíšek (65. Hlavička), Bernat - Tomáš Šolc (76. Vacek), Zahrada, Vynikal, Havel (46. Kynčl) - Kubeček, Michal Šolc