Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Lídr soutěže nakonec uspěl a slaví postup
Vydáno dne 11. 06. 2011 (1312 přečtení)

V posledním utkání na domácím hřišti potřebovaly Kosořice nutně zvítězit, proti nim ovšem nastoupil lídr soutěže s cílem udržet pěti bodový náskok před Řepínem.

Sokol Kosořice - Sokol Dlouhá Lhota  1:2 (0:0)

Od začátku se hrála otevřená partie přímo ideální pro nestranného diváka. V úvodu si domácí vypracovali několik slibných střelecký pokusů, za zmínku stojí až nabídka Tomáška pro Kiceluka, který slabší nohou Bindera výrazněji neohrozil. Ve 21. minutě poslal Macháč míč do volného prostoru Madyarovi, ten místo střely ještě nepřesně přihrával. První vážnější šanci si hosté připsali až ve 22. minutě, kdy po rohovém kopu hlavičkoval nepřesně Vizingr. Největší příležitost první pětačtyřicetiminutovky se zrodila po akci kosořického Gruse, Madyar zatáhl míč a vrátil ho Grusovi do druhé vlny. Jeho ránu obránci zblokovali a zcela volný Macháč o kousek minul Binderovu tyč. Fotbalistům Kosořic se dařilo výborně eliminovat soupeřovu ofenzívu a sami několikrát vyrazili na zteč, další šance si však už nevypracovali.

Druhé dějství začali domácí opět aktivně a favorit měl v úvodu namále. Na Tomáškův centr z levé strany sice Madyar nedoskočil. Macháč však záhy našel před brankou Kiceluka nic netušícího, že je zcela sám a jeho střelu bez přípravy v klidu pokryl brankář. Hráči Dlouhé Lhoty se připomněli po nenápadné akci, Strnad lobem překonal gólmana, mířil však vedle. V 53. minutě se Kosořičtí po zásluze ujali vedení, když Dufkův dlouhý nákop jeden z hráčů prodloužil, důrazný Kiceluk přetlačil soupeře a následně prostřelil i brankáře. Fotbalisté Dlouhé Lhoty se s porážkou nechtěli smířit a domácí pozorně čekali s čím soupeř vyrukuje. Delší čas hosté marně hledali recept na kosořickou obranu. Domácí navíc mohli své vedení zvýšit, ale narážečku Sabola s Macháčem zakončil prvně jmenovaný doprostřed branky. Kosořičtí jedinkrát zaváhali a soupeř je bez milosti potrestal. Z levé strany se podařilo odcentrovat Krouskému a chvíli nehlídaný Limr hlavou vyrovnal. Jenže v 81. minutě se domácí dopustili další chyby a Strnad v tváří tvář Dufkovi také uspěl. Dlouhá Lhota během čtyř minut otočila vývoj utkání a bez ohledu na zítřejší duel Řepína slaví postup do I.A třídy. Hráči Kosořic si za svůj bojovný výkon určitě zasloužili minimálně neprohrát, ale soupeř dokázal i z minima šancí vytěžit maximum.
  • Branky: 53. Kiceluk - 77. Limr, 81. Strnad
  • Rozhodčí: Švejda - Svoboda, Březnovský
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Batala, Štecher - Madyar (61. Lener), Adámek (85. Malík), Sabol, Tomášek - Macháč, Kiceluk
  • Dlouhá Lhota: Binder - Novotný, Šolc, Zdobinský, Mulač - Zelba, Novák (63. Sháněl), Vizingr, Krouský - Limr (86. Rys), Strnad (90. Pastorek)