Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * SG KOSO opět na stupních vítězů
Vydáno dne 16. 07. 2011 (1717 přečtení)

Sokol Jabkenice pořádající vždy na začátku prázdnin turnaj "starých gard" (věk účastníků není kontolován, takže zde nastupují i daleko mladší hráči) i tentokrát pozval SG KOSO.
Aktualizace: Doplněny fotografie z turnaje, po kliknutí se fotka zvětší na celou stránku

I v době dovolených jsme dali mužstvo dohromady a 5. července vyrazili směr Jabkenice. Přímo v dějišti jsme ještě "draftovali" pana Lásku. Z časových důvodů odehrál pouze první zápas Havlíček, zranění nepustilo do dalších duelů Mílu Adámka, ale naše řady mezitím doplnil Filip Krátký.
Kosořice - Jabkenice 2:1 (2:0) Darmoš, Vavrik ml.
V zahajovacím utkání jsme nastoupili proti pořádajícímu celku. V první dvacetiminutovce se jako první v turnaji prosadil Darmoš na zadní tyči po přihrávce Vavrika st. Další branku přidal Vavrik ml., kterému předložil míč Beneš před osamoceného brankáře. Po změně stran soupeř snížil, míč po rohovém kopu vyražený gólmanem Jabkeničtí dorazili do odkryté branky. Další branka již nepadla, i když Darmošovi scházelo málo, jeho ránu zastavila tyč.
Zdětín - Třebestovice 1:0
Kosořice - Zdětín 3:0 (2:0) 2x Darmoš, Vavrik ml.
Kosořičtí měli vždy jeden zápas volno, zatímco soupeři nastupovali ke druhému utkání za sebou. Těžko říct, zda to byla výhoda nebo ne. Podle výsledků asi ano :-). V úvodu jsme drželi Zdětín na jeho polovině, ale bez výraznější šance. Poté se osmělil i soupeř, jenže Darmoš dvěma přesnými zásahy stanovil poločasový výsledek v náš prospěch. Krátce před koncem zápasu přidal třetí branku po pěkné akci Vavrik ml., když naznačil střelu obránci i brankáři a následně zakončil do prázdné branky. Další příležitosti jsme už nevyužili.
Jabkenice - Třebestovice 1:1
Kosořice - Třebestovice 0:0
Poprvé v turnaji jsme se nedokázali střelecky prosadit, to se však nepodařilo ani soupeři. Duel bez výraznějších šancí tak skončil remízou a Kosořice bez jediné porážky po zásluze opanovaly celý turnaj. Po loňském druhém místu si polepšily jak na stupních vítězů, tak i ve velikosti pivního sudu :-).
Zdětín - Jabkenice 4:1

Konečné pořadí:
1. Kosořice
2. Zdětín
3. Třebestovice
4. Jabkenice

Vítězná sestava: Beňa - Adámek Jan, Adámek Milan, Beneš, Boháček, Darmoš, Hájek Lukáš, Havlíček, Kovář, Krátký, Láska, Linka, Mráz, Toman, Vavrik ml., Vavrik st.
Petr Darmoš byl opět střelecky nejproduktivnější, tentokrát se však musel spokojit s pouhým slovním uznáním pořadatelů.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )