Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Aktuality před startem sezóny
Vydáno dne 22. 08. 2011 (1791 přečtení)

Dne 14. července 2011 proběhl losovací aktiv krajských soutěží. Určitě nás všechny zajímá, v jaké skupině budeme letos hrát.
Aktualizace: 24. srpna 2011

PŘÍCHODY:
Tomášek Vojtěch - do 30. června 2012 z FK Dobrovice
Kiceluk Antonín - do 30. června 2012 z SK Bezno-Sovínky
Dufek Tomáš - do 31. prosince 2011 z Čechie Čejetice

ODEŠLI:
Mosiurczak Martin - přestup do FC Horky nad Jizerou
Voleman Aleš - přestup do SK Bělá pod Bezdězem
Kořínek Aleš - do 30. června 2012 do Sokola Dlouhá Lhota
Majzlan Tomáš - do 31. prosince 2011 do Sokola Kněžmost
Madyar Yaroslav - pravděpodobně bude hrát v okolí Prahy

Výbor Sokola Kosořice děkuje Petru Darmošovi za jeho působení v "A" mužstvu a nespočet branek v síti soupeřů. Petr si vzal na starost nově složené "B" mužstvo, kde bude nadále působit i jako aktivní hráč.
Pro příznivce kosořického fotbalu to jistě nebude žhavá novina. Od nové sezóny bude pod hlavičkou Sokola Kosořice nastupovat ve IV. třídě nově založené "B" mužstvo. Petr Darmoš s Honzou Pavlíčkem dotáhli svou myšlenku do konce a po přihlášení mužstva nyní ladí hráčský kádr. V nejbližších dnech tu naleznete soupisku a rozlosování naší rezervy.
Po zkušenostech z minulých let se dalo očekávat přeřazení boleslavských mužstev na Nymbursko. Letos však dochází ke změně a Kosořice budou nadále ven jezdit na Mělnicko. V této sezóně se však už nepodíváme do Tišic a Kropáčovy Vrutice, které sestoupily do okresního přeboru. Dlouhá Lhota si loňským vítězstvím ve skupině zajistila účast v I.A třídě a Lužec nad Vltavou byl přeřazen do skupiny A. Nyní si pojďme představit nová mužstva. Se ziskem 32 bodů z I.A třídy sestupuje FK Pšovka Mělník, pokud tedy udrží mužstvo ve stejném složení, můžeme tento celek pasovat na papírového favorita. Z mělnického okresního přeboru postoupily hned dva kluby a to s dost přesvědčivým náskokem. Vítěze, SK Labský Kostelec doplní Vitana Byšice. Na souboj s Byšicemi si jistě vzpomínáte z dřívější doby, nyní se tedy opět vrací do krajské soutěže. Z boleslavského okresního přeboru můžeme v naší skupině přivítat Sokol Pěčice, zejména starší generace jistě zavzpomíná na tradiční derby s tímto soupeřem. Podle předběžných informací se v prvním kole doma utkáme s Rejšicemi.

I. B TŘÍDA – SKUPINA B

1. So Kosořice
2. FK Vysoká
3. SK Labský Kostelec SO