Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Rejšice na úvod oplatili soupeři porážku z jara
Vydáno dne 28. 08. 2011 (1324 přečtení)

Přes 160 diváků se natěsnalo do kosořického areálu, aby shlédli sousedské derby Kosořic s Rejšicemi.

Sokol Kosořice - SK Rejšice  0:3 (0:2)

V úvodu měli více vrásek na čele příznivci domácího mužstva, už ve čtvrté minutě prošel rejšický hráč přes celou polovinu hřiště a zpětnou přihrávku zužitkoval Jon přízemní střelou k tyči. Hráče Kosořic obdržená branka evidentně dost zaskočila, Rejšičtí hýřili pohybem a sbírali většinu odražených míčů. Domácí o sobě dali vědět až v 18. minutě, nebezpečný centr Tomáška žádný ze spoluhráčů netrefil a následná střela Sabola mířila vedle. Postupně se do hry začali dostávat i Kosořičtí, což poznal i brankář Beran. Nejprve po půlhodině hry vyškrábl Sabolovu přízemní střelu vedle tyče a následně ho vystrašila střela Kiceluka, která díky teči obránce skončila za brankou. Hosté mohli z druhé šance svému soupeři odskočit. Po rohovém kopu nejvýše vyskočil Putorík a překonal gólmana, ale na brankové čáre míč odhlavičkoval Štecher. Ve 39. minutě volala příležitost kosořického Malíka po vyrovnání. Po Sabolově přihrávce šel sám na brankáře, jenže střelou trefil pouze vybíhajícího Berana. Pár vteřin před odchodem do kabin fotbalisté Rejšic ustáli souboj na polovině hřiště, akci dokončil Kučera střelou za bezmocného brankáře - 0:2.

Po změně stran mnoho příležitostí k vidění nebylo. Domácí se snažili ještě zdramatizovat utkání a jejich soupeř pozorně čekal před vlastním vápnem na rychlé protiútoky. Za obranu se Kosořičtí dostali až v 70. minutě, kdy po Grusově nabídce okamžitě střílel Sabol. Brankář hostí ale včas vyběhl a střelu vyrazil. O šest minut později ovšem domácí chybovali při rozehrávce na vlastní polovině a Jonův brejk přetavil osamocený Marek Rys ve třetí branku. I když domácí ještě zkoušeli něco vymyslet, pozornou defenzívu a gólmana nepřekonali. Alespoň zkorigovat mohl v 90. minutě Malík po přihrávce Macháče, z malého vápna však trefil pouze brankáře.
  • Branky: 4. Jon, 45. Kučera, 76. Marek Rys
  • Rozhodčí: Tichá - Malý, Chrudimský