Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * O víkendu se můžete těšit i na minižáky
Vydáno dne 01. 09. 2011 (799 přečtení)

V okruhu 5 km mohou příznivci Kosořic vidět naše mužstva v akci a všechna jsou natěsnaná do nedělního dne.

Už od 10 hodin se naši minižáčkové představí v Dobrovicích proti místním vrstevníkům a čeká je tedy teprve druhé vystoupení v kosořickém dresu.

Odpolední čas patří tradičně soutěži dospělých. "A" mužstvo od 17 hodin hostí celek Vysoké. V loňském ročníku jsme měli utkání s tímto soupeřem vždy dobře rozehrané. V domácím prostředí svítil v poločasové přestavce stav na ukazateli 3:0, po změně stran však domácí polevili a hosté dvěma zásahy snížili na rozdíl jediné branky. Konečný stav tedy 3:2. V odvetě jsme první poločas vyhráli trefou Kiceluka již z první minuty. Ve druhém dějství opět Kosořičtí inkasovali hned v úvodu a navíc patnáct minut před koncem domácí strhli vedení na svou stranu, které i uhájili do závěrečného hvizdu.
V prvním kole náš soupeř doma remizoval s ambiciózním Řepínem 2:2. Fotbalisté Kosořic doma nestačili na sousední Rejšice a nakonec prohráli 3:0. Domácí nevyužili žádnou z nabídnutých šancí a soupeř si po zásluze odvezl všechny body.

Sousední derby je na pořadu dne také po týdnu v Rejšicích od 17 hodin, kam zamíří naše rezerva. Minulý víkend naši fotbalisté nestačili na dobře připravenou ROMU Benátky. Po poločasovém výsledku 2:1 se po změně stran strhla nebývalá přestřelka s konečným skóre 6:3 pro domácí. Za hosty se střelecky prosadili 2x Darmoš a jednu branku přidal Heřmanský. Rejšičtí na úvod brali bod v Ledcích za remízu 1:1.