Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice doma nevyhrály ani napodruhé
Vydáno dne 06. 09. 2011 (1140 přečtení)

Porážku s Rejšicemi mohli hráči Kosořic odčinit hned po týdnu, kdy se opět představili na domácí půdě.

Aktualizace: Podívejte se na fotky z tohoto duelu :: ZDE ::. (zdroj: www.ppna.cz)

Nově je k dispozici video sestřih :: ZDE ::. (zdroj: www.ppna.cz)

Sokol Kosořice - FK Vysoká  1:2 (0:0)

Od prvního hvizdu rozhodčího se domácí bez milosti pustili do svého soupeře. Už ve třetí minutě po Tomáškově centru mířil Macháč vedle. Tentýž hráč o minutu později doběhl i brankářem odražený míč, ale z metru trestuhodně přestřelil. Hráči Vysoké se na kosořickou polovinu hřiště téměř nepodívali, domácí se nadále snažili vyzrát na soupeřovu obranu. Po čtvrt hodině hry uvolnil Štecher Kiceluka, ten však v dobré pozici ještě nepřesně přihrával. V další velké příležitosti se Macháč ocitl v 19. minutě, Grusův centrovaný míč nasměroval hlavou těsně vedle. Hráči Vysoké se zatáhli hluboko před svou branku a do ofenzívy se naplno zapojili i krajní obránci, kteří měli dostatek času na centrované míče. Domácí nevyužili ani poslední příležitost před odchodem do kabin. Kiceluk pustil míč za sebe, jenže Macháč netrefil míč ideálně.

Hned v úvodu druhého poločasu se naplnilo to, čeho se domácí chtěli vyvarovat. Z první šance Vysoké, kterou jim navíc domácí nabídli sami svou chybou, se prosadil Vála střelou vedle vyběhnuvšího gólmana. Fotbalisté Kosořic museli otevřít hru a hosté rázem začali více ohrožovat Dufka v brance. V 56. minutě se hostující Tomáš Skopka dostal jednoduše až do palebné pozice, z té však mířil velmi nepřesně. Domácí nadále útočili do zatažené obrany, jenže křečovitá snaha Kosořic už tolik příležitostí nenabídla. V 66. minutě si Kiceluk s Macháčem narazili míč, ale druhému jmenovanému nebylo dvojicí obránců umožněno zakončit. Vyrovnání vzápětí odmítl hostující Chaloupka, jenž bravurním zákrokem vytáhl střelu Sabola mířící k tyči. Hráči Vysoké se vzápětí po delší odmlce opět připomněli. Kosořičtí propadli na polovině hřiště a Tomáš Skopka úspěšně zakončil akci dvou hráčů na jediného obránce. V 78. minutě nebyl daleko od třetí branky Vála, z dorážky však mířil nepřesně. Domácí se první branky v této sezóně dočkali až po 170 minutách hry, na Sabolův přímý kop se tentokrát Chaloupka natahoval marně. Kosořičtí se snažili ještě vyrovnat, ale z jejich strany to byl už spíše zmar.
  • Branky: 80. Sabol - 48. Vála, 74. Tomáš Skopka
  • Rozhodčí: Černý - Kubečka, Noll
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Batala, Štecher - Tomášek, Adámek (85. Bašus), Sabol, Malík (69. Lener) - Macháč, Kiceluk
  • Vysoká: Chaloupka - Štolba (64. Sankot), Martin Skopka, Lukáš Fidrant, Zárybnický - Řízek, Zeman (46. Finkous), Vála (88. Aleš Fidrant), Voleman - Trutnovský, Tomáš Skopka