téma * Ani v souboji rezerv jsme Rejšice neporazili
Vydáno dne 05. 09. 2011 (768 přečtení)

Kosořické béčko nastoupilo oproti minulému týdnu v pozměněné sestavě. Po sedmi letech se do kosořického dresu vrátil Petr Čapek a premiéru si u nás odbyl Tomáš Krucina.

SK Rejšice "B" - Sokol Kosořice "B"  3:1 (1:1)

Hned po pěti minutách hry musel hostující Vítek vinou obnoveného zranění odstoupit ze hry. V průběhu prvního poločase se hrál na IV. třídu atraktivní fotbal. Šance se rodily na obou stranách na branku se však čekalo až do 30. minuty. Po autovém vhazování a uvolnění od Jana Heřmanského se prosadil Krucina přízemní střelou k tyči. Když už se zdálo, že Kosořičtí půjdou do šaten spokojenější než soupeř, tak se po akci z pravé strany prosadil domácí Fortner.

Ve druhém poločase měli fotbalisté Rejšic více ze hry, ale také hosté se dostávali do zakončení. Po několika náznacích domácího mužstva již udeřilo. Po centru z pravé strany poslal míč do sítě Martin Boháček. Kosořičtí se nechtěli s nepříznivým stavem smířit. V 80. minutě Čapek potáhl míč po pravé straně, nacentroval před branku, kde nikým nekrytý Darmoš pohodlně skóroval. Rozhodčí ukázal ke středovému kruhu na znamení branky. Následné protesty soupeře a konzultace rozhodčího s rejšickým asistentem na pomezí znamenaly odvolání branky pro údajný ofsajd. Ihned po rozehrání domácím brankářem pustil Martin Boháček míč na polovině hřiště znovu Fortnerovi, který po samostatném úniku zpečetil stav utkání na konečných 3:1.
  • Branky: 2x Fortner, Martin Boháček - Krucina