Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Béčko neuspělo ani v domácí premiéře
Vydáno dne 12. 09. 2011 (859 přečtení)

Fotbalisté kosořické a doubravské rezervy ještě před samotným výkopem uctili památku tragicky zesnulých hokejistů minutou ticha.

Sokol Kosořice "B" - SK Jizeran Doubrava "B"  0:4 (0:2)

První branka padla do kosořické sítě v rekordně krátkém čase. Již ve 20. vteřině domácí chybovali v rozehrávce a hostující hráč své sólo zakončil s přehledem. V dalším průběhu prvního poločasu se hrálo mezi oběma vápny s minimem šancí. Kosořičtí zahrávali několik trestných kopů ze všech možných pozic, ale branku výrazněji neohrozili. Ve 25. minutě hosté zahrávali standardní situaci z levé strany a po přesném centru se hráči Jizeranu opět radovali. Po půlhodině hry se mohli dočkat také domácí, kdy se v nadějné situaci ocitl Pavlíček a soupeř ho nedovoleně poslal k zemi. K exekuci nařízeného pokutového kopu se postavil kapitán Darmoš, jenže tvrdou ranou orazítkoval pouze tyč (první neproměněná v životě - pozn. red.).

Do druhého poločasu vyběhli domácí se snahou více kontrolovat hru a pokusit se o zvrat nepříznivého skóre. Fotbalistům Kosořic však vázla rozehrávka a konstruktivní přechod do útoku. Hosté hráli co potřebovali a navíc se ještě střelecky prosadili. Po akci z pravé strany zvýšili na 0:3, poté uspěli i po sólovém úniku a pečetili na konečných 0:4. V závěru utkání byl za ostrý faul vyloučen kosořický Krátký. Následně se čekalo jen na konečný hvizd rozhodčího.

• Branky: 2x Chundela, Pelda, Košek
  • Rozhodčí: Kamenický