Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * V sychravém počasí se diváci branky nedočkali
Vydáno dne 18. 09. 2011 (1184 přečtení)

Pšovka Mělník, s ambicemi na návrat do I.A třídy, zavítala na hřiště do Kosořic. Domácí s pouhým bodem na kontě postrádali zraněného Tomáška, naopak k dispozici již byli Macháč a Sabol.

Sokol Kosořice - Pšovka Mělník  0:0

Úvodní minuty mnoho zajímavých okamžiků nenabídly. První nebezpečnou akci si připsali hosté, před branku dobíhající Pokorný však na míč nedosáhl. Hned vzápětí se osmělili také Kosořičtí, po narážečce s Malíkem zakončil Adámek slabší nohou do náruče gólmana. Tempo hry se začalo stupňovat a v další příležitosti mohli hráči Pšovky skórovat. Pokorný centrem mířil na malé vápno, kde se po míči natahoval jak brankář Dufek, tak dotírající Kettner. Odražený míč nakonec uklidil Štecher do bezpečí. O chvilku později zkoušel štěstí hostující Krejčík ze střední vzdálenosti a Dufek bravurně vytěsnil. Z následného rohového kopu propadl míč na značku pokutového kopu k Viskupovi, do jehož rány se obětavě vrhl Adámek a míč skončil nad brankou. Oběma mužstvům nechyběla chuť a nasazení, jenže na branku čekali diváci prozatím marně. Na tom nic nezměnil ani Sabol po akci Malíka s Lenerem. Střelu kosořického středopolaře Staněk vyrazil vedle tyče. Hráči Mělníka odpověděli nenápadnou akcí, při níž se Dufek dostal z branky, ale po střele Rubeše ho výborně zastoupili spoluhráči. Bezbrankové skóre se neměnilo ani po centru Rubeše a hlavičce osamoceného Pokorného. V závěru prvního poločasu ještě zahrozili Kosořičtí, šance Sabola a Malíka skončily také bez úspěchu. Domácí šli několikrát do přečíslení, ve finální fázi však nezvolili tu nejlepší variantu.

Bezbrankový stav domácí příliš netěšil, hned v úvodu druhého dějství pěkně vystřelil kosořický Grus. Největší šanci měli domácí v 59. minutě. Sabol z jedné poslal míč mezi obránce přesně do běhu Kiceluka. Ten však hledal ideální střeleckou pozici tak dlouho, až mu míč vypíchl jeden z obránců. Tentýž hráč se v nadějné situaci ocitl i v 68. minutě po centru Sabola, ve skluzu se však po míči natahoval marně. Hosté měli na hrotu dvojici šikovných hráčů s dobrým krytím míče. Zejména Kettner svou postavou nikoho k míči nepustil a v 75. minutě se mohl stát jediným střelcem zápasu. Po závaru před brankou se domácí se štěstím ubránili.
  • Branky: ---
  • Rozhodčí: Březnovský - Švejda, Svoboda
  • Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Batala, Štecher - Lener (70. Macháč), Adámek, Sabol, Briestenský - Malík, Kiceluk
  • Pšovka Mělník: Staněk - Cemper, Bárta, Viskup, Olšiak - Rubeš, Krejčík, Grabmüller, Pokorný - Kettner, Voljanskij (77. Jirsa)