Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Oslabené Kosořice si přivezly debakl
Vydáno dne 20. 09. 2011 (1148 přečtení)

Kosořické béčko odjíždělo na půdu Kostelního Hlavna pouze s jedenácti hráči.

ZD Kostelní Hlavno "B" - Sokol Kosořice "B" 8:0 (5:0)

Za stálého deště se v úvodních dvaceti minutách hrálo převážně mezi vápny. Hráči Kostelního Hlavna, s několika hráči "A" mužstva, předváděli kombinační hru. Kosořičtí zkoušeli svojí útočnou hru na brejkové situace, ale většinou tyto akce zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. I přesto si hosté vypracovali několik slibných šancí, avšak bez zdárného konce. Ve 20. minutě domácí otevřeli skóre, to už se hrálo převážně na polovině Kosořic a brankář Beňo muse několikrát ukázat své umění. Po půlhodině hry fotbalisté Kostelního Hlavna své vedení navýšili. Do konce prvního poločasu přidali domácí ještě tři branky.

Ve druhém poločasu se z pozice stopera více vytáhl hostující Tomáš Vítek, který se po zranění vrátil do sestavy a předvedl výborný výkon. V 50. minutě musel vinou zranění odstoupit kosořický Darmoš a jeho spoluhráči po zbytek utkání dohrávali v oslabení. Domácí ještě více zatlačili soupeře před branku, kterou do závěrečného hvizdu rozhodčího dobývali. Fotbalistům Kosořic se nedala upřít snaha, vstřelit branku se jim však nepodařilo. Slibné brejky Pavlíčka, Vavrika či Vítka vždy zastavil výborně hrající stoper Kostelního Hlavna. V 86. minutě nakonec domácí vstřelili šestou branku. Kosořicím začaly docházet síly a soupeř toho ještě dvakrát využil.

• Branky: ---
  • Rozhodčí: ---
  • ŽK: ---
  • Kosořice: Beňa - Stehlík, Vítek, Bešík, Kalina - Vavrik st., Vavrik ml., Hájek, Pavlíček - Kolev, Darmoš