Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice prohrály, přesto zaslouží pochvalu
Vydáno dne 24. 09. 2011 (1299 přečtení)

Kosořice vyrazily na hřiště Kosmonos bez svého brankáře, na jeho post tak zaskočil trenér.

SK Kosmonosy - Sokol Kosořice  5:2 (2:2)

Hostující celek tato událost spíše semkla a hned v šesté minutě šel do vedení. Dlouhý pas Mašky prodloužil Macháč na rozběhnutého Briestenského, který nejprve nastřelil brankáře a hned vzápětí v hlavičkovém souboji předčil obránce. Domácí mohli v jedenácté minutě rychle odpovědět, jenže střelu osamoceného Lukáše bravurně vykryl vybíhající gólman Drahota. Úvod zápasu nabídl pěkný fotbal. O osm minut později se domácí už radovali. Přihrávku Výdy zužitkoval nekrytý Kvajsar. Už ve 16. minutě fotbalisté Kosmonos stav utkání zcela otočili ve svůj prospěch. Centr z pravé strany jemně tečoval hostující Batala přímo do svého spoluhráče, od jehož těla se míč odrazil do sítě. Ovšem tato situace Kosořice nepoložila, spíše naopak. Ve 22. minutě neodpískal rozhodčí faul na Adámka, míče se však zmocnil Sedláček a nechytatelnou ranou pod břevno vyrovnal. V dalších minutách se vše podstatné odehrávalo před brankou Kosmonos. Z totožné pozice opět pálil Sedláček, Hošťálek tentokrát jeho ránu vyrazil. Následně po individuální akci nebezpečně pálil Kiceluk a o chvilku později i Lener. Domácí po zbytek prvního poločasu neuspěli s nakopávanými míči proti dobře pracující obraně soupeře.

Na začátku druhého poločasu hráči Kosmonos zahrávali několik standardních situací. Právě po jedné z nich šli v 53. minutě opět do vedení. Přímý kop Klepáče z rohu vápna proletěl na hlavami hráčů a bez dalšího zásahu zapadl do sítě u vzdálenější tyče. V 64. minutě domácí Kvajsar zbytečně oslabil svůj tým poté, co po odehrání míče úmyslně zasáhl protihráče. Kvajsarův zkrat mohl v 70. minutě potrestat opět Sedláček, všiml si vysunutého brankáře, nakonec ale lobem přestřelil. Kosořicím poté začala váznout kombinace a Hošťálka už téměř nezaměstnávaly. Naopak hráči Kosmonos své vedení ještě navýšili. V 80. minutě nadvakrát střílel Holický a jeho druhý pokus proletěl houštinou těl přímo k tyči. Jako přes kopírák se kosmonoský středopolař trefil i v 89. minutě a pečetil na konečných 5:2.
  • Branky: 14. Kvajsar, 16. Adámek vlastní, 53. Klepáč, 80. a 89. Holický - 6. Briestenský, 22. Sedláček
  • Rozhodčí: Bekešský - Wolfram, Neuman