Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Krucina vystřílel dvěma zásahy první body
Vydáno dne 27. 09. 2011 (1106 přečtení)

Po debaklu v Kostelním Hlavně se trenérskému duu Kosořic na další zápas sešla o poznání lepší sestava a cíl byl jasný - poprvé zvítězit.

Sokol Kosořice "B" - SK Skalsko "B"  2:1 (0:0)

V prvním poločase se hrál pohledný fotbal. První šance byla na straně hostí, kterou ale útočník neproměnil. Hráči Kosořic předváděli kombinační hru, ale výraznější příležitost si nevypracovali. Následně zahrozili opět fotbalisté Skalska, ve vyložené pozici však opět neskórovali. V dalších minutách přebrali iniciativu domácí, častěji se dostávali na dostřel hostující branky, ale ve finální fázi je vždy zradila koncovka. Zejména střely Kruciny, Hájka a Pavlíčka volaly po gólu.

Druhé dějství vyšlo domácímu mužstvu o poznání lépe než předcházející duely. V 55. minutě se po přihrávce Ladislava Hájka dostal do úniku Krucina a vstřelil první branku "B" mužstva na kosořickém pažitu. Poté Kosořičtí na chvíli polevili a soupeř toho dokázal patřičně využít. Po kombinaci a úniku z pravé strany se dostal před brankáře Varga a vyrovnal. Hra pokračovala ze strany na stranu bez výraznějších šancí a s velkým počtem drobných faulů. Hráčům Skalska se nelíbili některé výroky rozhodčího a za následné protesty viděl červenou kartu Radan Zachrdla. Oslabení hosté se zatáhli před vlastní branku a vyčkávali na brejkové situace. V 79. minutě vysunul Heřmanský do úniku Darmoše, který se svou kličkou sice neuspěl. Odražený míč se dostal k volnému Krucinovi a ten poslal domácí opět do vedení. Ve zbývajících minutách Kosořičtí drželi míč na svých kopačkách, zatímco hosté pokračovali v kritice rozhodčího, což vyústilo v 90. minutě druhou červenou kartou pro Vargu.

• Branky: 55. a 79. Krucina - Varga
  • Rozhodčí: Stejskal
  • ŽK: 3:4
  • ČK: Zachrdla, Varga (Skalsko)