Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Soupeři stačili k bodům dvě povedené akce
Vydáno dne 02. 10. 2011 (1289 přečtení)

Mužstva Kosořic a Bělé dělilo v tabulce pět míst. Domácí s několika vynucenými změnami v sestavě však potřebovali nutně bodovat.

Sokol Kosořice - SK Bělá pod Bezdězem  1:2 (0:2)

První čtvrthodina hry patřila právě domácímu mužstvu. Po Kicelukově vysunutí nastartoval Tomášek své rychlé nohy, předběhl soupeře, ale brankář změnu skóre nepřipustil. Kosořičtí se zastřelovali a soupeř zatím čekal na svou první příležitost. V 18. minutě hostující hráč prokličkoval snadno k brankové čáre. Do přihrávky napříč malým vápnem stačilo nastavit nohu, nikoho ze spoluhráčů však nenašel. O čtyři minuty později zahrávali hosté rohový kop a nedůraz v malém vápně potrestal Tůma vedoucí brankou. Fotbalisté Kosořic předčili soupeře v rychlosti, jenže svou zbraň nedokázali naplno využít. Hráči Bělé zase domácím předvedli lekci v produktivitě. Ve 35. minutě se na hranici vápna šikovně uvolnil Arient, na zpětnou přihrávku si naběhl střídající Slobodzian a hosté vedli již o dvě branky. Na domácí padla deka a do konce prvního poločasu už výrazněji nezahrozili.

Po návratu z kabin poslal kosořický trenér Drahota do hry čerstvého Malíka, který se zapojil hned do šance. To běžela 50. minuta, kdy Sabol vyslal do běhu Kiceluka, jehož ránu se snažil na zadní tyči usměrnit právě Malík. O dvě minuty později si ale hosté počínali nedovoleně při bránění kosořických hráčů a rozhodčí nařídil pokutový kop. Kiceluk bezpečně proměnil a domácí měli dostatek času minimálně vyrovnat. Hra se nadále přelévala z jedné strany na druhou, své akce však zakončovali především domácí. V dalším střeleckém pokusu se ocitl Sabol, v těžké pozici netrefil míč ideálně. Daleko větší příležitost měl Malík po přihrávce Tomáška, ale v posledním okamžiku si míč moc předkopl a brankář ho v poklidu sebral do náruče. Hráči Bělé se nebezpečnější akcí prezentovali až v 64. minutě. Arient předložil míč Součkovi, který se až příliš snadno dostal do zakončení. A Souček podruhé, opět se snadno zjevil na pravém místě a Dufek uchoval Kosořicím ještě naději. V závěru se dvakrát neujala spolupráce Malíka s Tomáškem, při druhém pokusu pomohla hostujícímu Vernerovi tyč. Hosté si už v posledních minutách hry vítězství vzít nenechali a domácí ani na čtvrtý pokus doma nevyhráli.
  • Branky: 52. Kiceluk (pen.) - 22. Tůma, 35. Slobodzian
  • Rozhodčí: Karel Macháček - Šípek, Milan Macháček
  • Kosořice: Dufek - Bašus, Štecher, Batala, Sedláček - Tomášek, Adámek, Briestenský - Sabol, Macháč (46. Malík) - Kiceluk
  • Bělá p/Bezdězem: Verner - Dlask, Tůma, Hanibal, Hodovanec - Kühnel, Mikysa, Arient, Toman - Fischer (14. Slobodzian, 70. Bejda), Souček (90. Činka)