Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořická rezerva nadělovala v Klášteře
Vydáno dne 04. 10. 2011 (790 přečtení)

I s Krátkým, jemuž vypršel dvouzápasový distanc, vyrazila rezerva Kosořic na skvěle připravený pažit do Kláštera Hradiště nad Jizerou.

SK Klášter Hradiště "B" - Sokol Kosořice "B" 1:6 (0:1)

Za slunečného počasí se od začátku utkání hrál z obou stran otevřený útočný fotbal. První vážnější příležitost si vypracovali hosté. Po úniku Darmoše zakončoval vedle Krucina. O chvíli později mířil pěknou ranou nad Bešík. I domácí se dostávali do šancí, ale buď zakončili mimo nebo je skvělými zákroky vychytal Beňo. Po půlhodině hry vybojoval míč kosořický Pavlíček, posunul na Darmoše a ten střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre. Fotbalisté Kláštera podnikali rychlé brejky a zle soupeři zatápěli. Po sérii rohových kopů orazítkoval domácí hráč tyč. Na konci prvního poločasu mohli hosté své vedení navýšit, jenže Darmoš ani Krucina své šance nevyužili.

Druhý poločas začal příležitostí Darmoše. Po vysunutí Boháčkem postupoval sám na brankáře, které pouze nastřelil a z dorážky netrefil branku. Hráči Kláštera se snažili o vyrovnání i po změně stran. Jejich snaha však končila na velkém vápně, kde jim výborně hrající kosořická obrana čistě odebírala míče. V 60. minutě se na vlastní polovině zmocnil míče hostující Vavrik, přešel přes všechny bránící hráče a střelou podél gólmana zvýšil na 0:2. Domácím se následně vydařila jedna akce a snížili na rozdíl jediné branky. Kosořičtí nezazmatkovali a znovu se pokoušeli skóre navýšit. Po protestech hráče Kláštera rozhodčí odpískal nepřímý kop, k jehož exekuci se postavili Pavlíček a Vavrik. Po rozehrávce se do míče opřel druhý jmenovaný a výstavní ranou vymetl šibenici. Tato branka poslala domácí mužstvo do kolen. Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Po ose Boháček, Krátký a Krucina už zvyšoval na 1:4. Fotbalisté Kosořic si závěr užívali. Netrvalo dlouho a po přihrávce Pavlíčka obešel gólmana střídající Lukáš Hájek a vsítil pátý gól. Poslední branku a svou druhou v utkání vstřelil Krucina po nabídce Lukáše Hájka.

• Branky: 2x Vavrik ml., 2x Krucina, Darmoš, Lukáš Hájek