Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Poprvé tři body v domácím prostředí
Vydáno dne 16. 10. 2011 (1328 přečtení)

Mělničtí přivezli do Kosořic oproti loňsku značně omlazené mužstvo. Útočníka Blahuta si nechal hostující trenér na lavičce nejspíš jako žolíka.

Sokol Kosořice - FC Mělník  2:0 (1:0)

Zápas načal nafilmovaným pádem mělnický Hakl, penaltový požadavek však po právu hlavní arbitr nevyslyšel. Domácí odpověděli fotbalovějším pokusem, kdy po narážečce se spoluhráčem mířil Sabol nad. Stejně jako minulý týden v Pěčicích patřila čtrnáctá minuta fotbalistům Kosořic. Malík přihrál do lajny, Lener odcentroval a na zadní tyči Kiceluk uklidil míč pod břevno. V dalších minutách si hosté počínali důsledněji, ve finální fázi ale nebyli pro brankáře nebezpeční. Ve 28. minutě nastřelil kosořický gólman dotírajícího Hoffmanna, odražený míč nakonec stihl schovat ve své náruči. Kosořický Dufek musel vážněji zasahovat až po půlhodině hry, s jedovatou ránou Verneka si ale poradil. Ve 37. minutě promarnil největší příležitost na vyrovnání Hoffmann, Dufek byl opět pozorný a díky jeho zákroku se šlo do kabin za jednobrankového vedení domácích.

Až na několik příležitostí viděli diváci v prvním dějství slabý odvar. Druhý poločas byl na zajímavé okamžiky o poznání bohatší. Již ve 48. minutě přihrával Kiceluk před branku, Lener na míč nedosáhl a za ním se srazil obránce s brankářem. Poté zamířil do odkryté branky Sabol, ale hlavní rozhodčí chybně zapískal útočný faul na brankáře a gól neuznal. Hosté se o slovo přihlásili o pár minut později, střela Jiskry ze střední vzdálenosti mířila mimo tyče. V 55. minutě se neujal ani pokus mělnického Jonáka, který vysoko přestřelil. Hosté párkrát svého soupeře zatlačili, v koncovce si ale mohli vzít příklad z hráčů Kosořic. V 68. minutě totiž nadvakrát odcentroval Tomášek a Sabol v náběhu trefil přesně - 2:0. Fotbalisté Mělníka se ještě snažili o vstřelení kontaktního gólu, jenže domácí až na pár výjimek pozorně bránili. Naopak pojistku mohl vstřelit po výkopu brankáře Kiceluk. Kosořický útočník ani hostující Hoffmann už na skóre nic nezměnili.
  • Branky: 14. Kiceluk, 68. Sabol
  • Rozhodčí: Borek - Matoušek, Rybka