Datum: 02. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Bezenští vzdorovali pouze v prvním poločase
Vydáno dne 17. 10. 2011 (696 přečtení)

Hráči Kosořic zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání na půdu rezervy Bezna, kde chtěli prodloužit sérii vítězství.

SK Bezno-Sovínky "B" - Sokol Kosořice "B"  1:6 (1:2)

Trenéři hostí udělali několik změn v základní sestavě. Ze zdravotních důvodů zůstali na lavičce Krucina, Vavrik st. a Darmoš. Hned od začátku měli Kosořičtí územní převahu, která vyvrcholila v osmé minutě první brankou. Na míč z rohového kopu si počíhal na zadní tyči Boháček a poslal hosty do vedení. Po deseti minutách hry musel po srážce s útočníkem střídat zraněný Vítek a do hry zasáhl Krucina. Domácí nabídli druhou branku soupeři vlastní chybou. Díky dobrému presingu zahráli Bezenští až ke svému brankáři, který po ataku Krátkého míč ztratil a na kosořického útočníka poté již zívala prázdná branka - 0:2. V dalších minutách hosté začali častěji ztrácet míč, přesto se hrálo především na polovině Bezna. Hráči Kosořic nabuzeni rychlým vedením občas zapomínali na zadní vrátka a soupeř začal hrozit z brejků. První akci lapil Beňo, na druhý pokus Živce byl již krátký. Tentýž hráč se o chvíli později opět řítil na gólmana, ale tentokrát vysoko přestřelil.

Ve druhém poločase pomýšleli domácí na otočení výsledku, hosté však byli proti. Fotbalistům Kosořic se dařila kombinační hra a zanedlouho začaly padat branky. Po Krucinově úniku se míč dostal na vápno a Heřmanský nadvakrát propálil vše co mu stálo v cestě. O pět minut později, po nejhezčí akci zápasu, po ose Stehlík, Pavlíček, Krátký se dostal na hranici vápna ke střele Krucina a nechytatelnou ranou pod břevno nedal brankáři šanci - 1:4. Bezenští se ve druhém poločase dostávali k soupeřově brance velmi sporadicky. V 70. minutě vysunul Boháček do sóla Vavrika ml., ten však proti gólmanovi neuspěl. Další branka padla po vydařené akci na pravé straně. Stehlík se zmocnil míče a z následného centru se tentokrát prosadil Pavlíček. Poslední slovo měl hostující Krucina, jenž svým druhým gólem v zápasu pečetil na konečných 1:6. V závěru měli hosté ještě několik slibných příležitostí, ale Vavrik ml. ani Krucina už skóre nezměnili. Kosořičtí navíc posledních patnáct minut dohrávali v deseti, kvůli bolesti zad musel odstoupit Vavrik st.

• Branky: Živec - 2x Krucina, Boháček, Krátký, Heřmanský, Pavlíček
  • Rozhodčí: Brodský