Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Fanoušci, pozor na změnu času!
Vydáno dne 25. 10. 2011 (1388 přečtení)

Předpoklad, že deváté kolo bude pro obě kosořická mužstva z těch snadnějších, se ukázal jako mylný.

Jako tradičně se "A" mužstvu nedařilo na menším hřišti v Zárybech. Domácí doposud bez výhry se opět chytli na Kosořicích a po zásluze. Od počátku byli Zárybští pohybem a kombinací o krok před soupeřem a brzy vedli 2:0. Po půlhodině hry uznal rozhodčí i neregulérní gól. Poločasový výsledek 3:0 platil i na konci zápasu, i když si hosté zvýšeným úsilím vypracovali několik šancí.
V této sezóně se prozatím nedaří ani Dolnobousovskému SK, s deseti body se nachází o dvě příčky před námi. Čtyři utkání bez výhry však náš další soupeř razantně utnul v domácím prostředí, kde si vyšlápl na doposud třetí Řepín. Kosořičtí v loňské sezóně na svého soupeře ani jednou nestačili. Na podzim hráči Kosořic sice po prvním dějství vedli brankou Macháče 0:1, jenže po změně stran se role týmů vyměnily. Dolnobousovští rychle vyrovnali, hosté odpadli, z čehož domácí vytěžili ještě vítěznou branku. Na jaře v Kosořicích vstřelili hosté v obou pětačtyřicetiminutovkách po jedné brance, na což domácí nedokázali odpovědět.

Střídavě hubená vítězství nebo pořádný příděl, tak vypadají výsledky našeho "B" mužstva. Kosořické rezervě se více daří na půdě soupeřů, což se potvrdilo i minulý víkend. Na domácím pažitu si Kosořičtí vypracovali dvoubrankové vedení a přečkali pár slibných šancí soupeře. Po změně stran však hráči rezervy Zdětína zkorigovali. Dalšími dvěma góly Darmoš zkompletoval hattrick, hosté odpověděli pouze jedním zásahem a utkání tedy skončilo 4:2. Naši fotbalisté cestují v neděli do Obrub, které mají vinou rvačky z minulého kola o jedno odehrané utkání méně. Na hřišti Romy se v 61. minutě strhla potyčka (i s diváky) po faulu obrubského hráče a hlavní rozhodčí musel tento duel předčasně ukončit. Tento incident tak bude mít dohru nejen fotbalové "disciplinárky", ale podle všeho to vyšetřuje i Policie České republiky. Podle výsledků z posledních kol se našemu soupeři začíná také více dařit venku. Hráči Obrub doma naposledy vyhráli 11. září, což hraje do karet Kosořickým.