Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Obě mužstva hrají na Boží hod velikonoční
Vydáno dne 04. 04. 2012 (643 přečtení)

Po dvou odehraných kolech na jaře se hráči "A" mužstva představí poprvé na domácím hřišti, naopak "B" mužstvo cestuje poprvé na půdu soupeře.

Svěřenci trenéra Nemetze čekají již přes 180 minut na první jarní branku. Skórovat se jim nepodařilo ani ve Vysoké, kde po devadesáti minutách svítilo na ukazateli 4:0. Hosté inkasovali po necelé půlhodině hry neštěsťastným zásahem Bataly. Kosořičtí mohli srovnat krok v závěru poločasu, jenže střely Sabola a Adámka brankou neskončily. Ve druhém poločasu se hosté zpočátku dostali do hry, ale druhá branka domácích je opařila. Vysoká v dalších minutách přidala ještě dvě branky. V souboji mužstev z dolních pater tabulky budou mít Kosořičtí šanci se dotáhnout na svého soupeře. V neděli od 16.30 přivítají celek z Kostelce nad Labem, který je desátý a má o tři body více než Kosořice. První střetnutí těchto soupeřů skončilo dělbou bodů. Hráči Kostelce se rychle ujali vedení z pokutového kopu, na což odpověděl Kiceluk výstavní ranou. V prvním poločase však měli poslední slovo domácí a po sporné brance šli opět do vedení. Kosořickým se podařilo ve druhém poločase vyrovnat zásluhou Malíka. Poté hosté museli nuceně střídat a v závěrečných minutách nakonec remízu uhájili.
Labský Kostelec ze dvou jarních utkání vybojoval bod za remízu s Řepínem.

O teprve druhou porážku rezervy Rejšic se minulý týden postaralo naše béčko. Ve svém prvním utkání jara soupeři až na výjimky nedovolili vystřelit. Naopak domácí šli po přesné střele Pavlíčka do vedení. Ještě v prvním dějství si hosté vstřelili vlastní branku. Pojistku v podobě třetí branky přidal krátce po změně stran Lukáš Hájek. I když se hosté snažili hrát až do konce, Kosořičtí si čisté konto s přehledem pohlídali. V dalším kole hraje "B" mužstvo na hřišti v Doubravě, kde je výkop již ve 14 hodin. Minulý víkend si si béčko Doubravy užívalo volna a týden před tím si poradilo s rezervou Luštěnic 2:0. Nyní Doubravě patří druhá příčka, na kterou Kosořičtí ztrácí 3 body.