Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Bude se historie opakovat?
Vydáno dne 03. 05. 2012 (634 přečtení)

Stejně jako na podzim si fotbalisté Kosořic připsali za šest odehraných kol pouze dva body. Pomyslný pytel s body se roztrhl až po duelu s Pěčicemi.

Po více než šesti měsících se blíží odveta na domácím hřišti. Věřme, že se po půl roce bude historie opakovat. V podzimním klání Kosořicím jistě pomohl rychlý gól Macháče ze 14. minuty, jenže tentýž hráč byl už ve 25. minutě vyloučen po druhé žluté kartě. Hosté drželi těsné vedení i krátce po změně stran. Kosořičtí přečkali několik nebezpečných akci a poté udeřili Tomáškem. V 65. minutě domácí zkorigovali a aby toho nebylo málo, musel se předčasně do sprch poroučet i Adámek. Definitivní pojistku třech bodů nakonec trefil opět Tomášek.
Hráči Pěčic zatím pilně sbírájí body, z odehraných šesti kol vybojovali jedenáct bodů a o bod zaostávají za vedoucími Rejšicemi. Naposledy si náš soupeř poradil s Řepínem 3:1. Kosořičtí se v Bělé krásnou brankou Sabola už v páté minutě ujali vedení a na začátku utkání ještě několikrát zahrozili. Domácí nakonec srovnali z první vážnější šance a tři minuty před koncem po šťastném odrazu míče získali tři body. Nic na tom nezměnil ani fakt, že dalším pěkným ranám Sabola se do cesty postavily tyče.

"B" mužstvo v uplynulém kole potvrdilo neporazitelnost na domácím hřišti, i když v duelu proti Klášteru byla štěstěna na jejich straně. Fotbalisté Kosořic z řady šancí proměnili dvě, konkrétně se prosadili Krucina se Stehlíkem. Na neproměněné šance mohli domácí málem doplatit, hosté však dostali míč za brankovou čáru pouze jednou. Branková konstrukce, oproti "A" mužstvu, tentokrát "B" mužstvu pomohla k dalšímu vítězství. Nyní naši fotbalisté cestují na hřiště sedmých Ledec. Ve vzájemném klání sahal soupeř na našem hřišti po bodu. Po brankách Krátkého a Dobruského se zdálo, že si obě mužstva připíší po bodu. V závěru ale Darmoš v úniku trefil vítěznou branku.