Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Polovina jarní části za námi
Vydáno dne 09. 05. 2012 (1224 přečtení)

Kosořickým fotbalistům chybí góly víc než kdy jindy. Nejlepší střelci Kosořic na vše sami také nestačí. Kiceluk je momentálně zraněný a jediný jarní střelec Sabol se trefil dvakrát.

Mezi kosořické střelce se v derby s Pěčicemi nikdo nezapsal, naopak hosté hned třikrát. Domácí z úvodního tlaku nastřelili pouze břevno, zato hosté z první příležitosti změnili skóre Lakatošem. Po změně stran vedli hráči Pěčic už 0:2 po smolné vlastní brance a poslední zásah přidal umístěnou střelou Hubač.
Oba hráči zmínění v úvodu článku se brankami postarali o podzimní výhru nad FC Mělník. Už ve 14. minutě otevřel Kiceluk skóre a stejný stav platil i na konci prvního poločasu. Naštěstí hosté, i díky výbornému Dufkovi, neproměnili několik příležitostí. Ve druhém poločasu nejprve rozhodčí neuznal Kosořickým regulerní branku Sabola, ale tentýž hráč si v 68. minutě spravil chuť po centru Tomáška. Hráči Mělníka se momentálně nacházejí ve středu tabulky s 27 body. O uplynulém víkendu náš soupeř nestačil na Řepín a jedinou brankou přišel o všechny body.

Trenéři kosořické rezervy si mohli dovolit luxus a v uplynulém kole nechali některé hráče pouze na tribuně. Hosté se také na ledeckém hřišti ujali vedení zásluhou Havlíčka, jenže z totožné akce domácí ještě do konce poločasu vyrovnali. Ve druhém poločasu se dlouho hrálo bez branek. Až ke konci utkání se domácí po chybě ujali vedení, ale Kosořičtí ještě dokázali odpovědět vyrovnávací brankou. V příštím kole přívítá "B" mužstvo taktéž rezervu Bezna. Poslední vzájemné klání skončilo jednoznačně pro Kosořice. Na výsledku 1:6 se dvěma brankami podílel Krucina a po jedné přidali Boháček, Krátký, Heřmanský a Pavlíček. Beznu nyní patří osmá pozice se sedmnácti body. Náš soupeř si minulé kolo užíval volného víkendu.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )