Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" mužstvo hraje v této sezóně naposledy doma
Vydáno dne 24. 05. 2012 (1139 přečtení)

Až v šestém duelu našlo naše "B" mužstvo přemožitele, "A" mužstvo bohužel po jednom.

V důležitém utkání nastoupili svěřenci trenéra Nemetze proti posledním Zárybám, jenže už od druhé minuty museli domácí dotahovat, což se jim v prvním poločase nepodařilo. Krátce po změně stran navíc hosté přidali druhou branku a hned vzápětí Kosořičtí snížili. To bylo ale z jejich strany všechno a po remíze s předposledními Kosmonosy nezvládli další duel v souboji o záchranu soutěže. Čtyři kola před koncem soutěže cestují fotbalisté Kosořic na hřiště Dolnobousovského SK, na který v tabulce ztrácejí sedm bodů. Jednu z pěti výher, jenž Kosořičtí uhráli v této sezóně, si připsali právě s příštím soupeřem. Hráči Bousova nevyužili několik dobrých šancí a domácí je potrestali vedoucí brankou. Ve druhém poločasu přidal druhou branku Kiceluk. Hosté dokázali snížit, ale domácí nakonec tři body uhájili. V loňské sezóně dokonce Dolnobousovští vyhráli obě vzájemná utkání.

Hráči "B" mužstva pouze s dvanácti hráči venku nestačili na rezervu Zdětína v poměru 5:3. Předposlední tým dokonale využil povětrnostních podmínek, což vyjádřil i gólově. Poločasový stav 4:1 sice naznačoval, že utkání se bude už jen dohrávat, jenže hosté dokázali utkání ještě zdramatizovat. Střelecky se dvakrát prosadil Macháč a jednu branku si připsal i brankář Beňa. Domácí nakonec stvrdili vítězství pátou brankou. Lepší výchozí pozici do druhého poločasu měli hráči kosořické rezervy v podzimní duelu s Obruby, kde vedli 0:1. Po změně stran se Kosořičtí radovali z druhé trefy, jenže domácí v brankami v rychlém sledu dokázali vyrovnat. Nakonec i nepříznivý vývoj otočili a hosté odjížděli domů s prázdnou. Sedmé Obruby s devatenácti body míří tuto sobotu na kosořický pažit. Jarní čast zatím našemu soupeři nevychází podle představ, naposledy nestačili v Luštěnicích místní rezervě 5:2.