Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Rezerva již dopoledne, áčko tradičně od 17 hodin
Vydáno dne 30. 05. 2012 (1183 přečtení)

Obě kosořická mužstva začínájí s blížícím se koncem sezóny pociťovat problémy s nedostatkem hráčů.

Hráči "A" mužstva bojovali o udržení v soutěži v Dolním Bousově a od páté minuty hráli v sestavě se zraněným Sabolem. Dlouho trvající bezbrankový stav vydržel až do konce prvního poločasu. Obě mužstva si připsala po jedné vyložené šanci. Skóre se měnilo až v 71. minutě ve prospěch domácích, kteří své vítězství pojistili v závěru ještě druhou brankou. Hráči Dolního Bousova tak hostujícímu celku oplatili porážku z podzimu. O totéž se budou jistě chtít pokusit také fotbalisté Byšic, jenž nastoupí na kosořickém pažitu tuto neděli od 17 hodin. Kosořičtí v posledním vzájemném měření sil na soupeřově půdě dokázali v nastaveném čase rozhodnout o svém vítězství. Přitom v poločase prohrávali 2:1, kdy na vedoucí branku domácích odpověděl střelou k tyči Kiceluk. Hráči Byšic se ale opět prosadili střelou uvnitř vápna. Po změně stran hosté rychle vyrovnali Sabolem a díky Bašusově ráně se Kosořičtí poprvé ujali vedení. Tento stav vydržel do 76. minuty, střela Jurčovského znamenala opět vyrovnaný stav. Pár vteřin před koncem nastavení rozhodl o vítězství hostujícího mužstva Tomášek pohlednou, individuální akcí. V současné době mají oba soupeři úplně jiné pocity. Hráči Byšic se po zimní přestavce odpoutali z dolních pater tabulky a díky šesti výhrám na jaře jsou momentálně na desáté pozici s 28 body.

Fotbalisty kosořické rezervy čeká tento víkend závěrečné utkání sezóny. Přeložený duel má výkop v Luštěnicích již v sobotu od 10.15 hodin. Poslední zápas podzimní části sezóny skončil po čtyřech brankách Darmoše a jedné Pavlíčka jednoznačnou záležitostí Kosořických. Zatímco si náš soupeř dopřával volného víkendu, naše "B" mužstvo porazilo na svém hřišti Obruby. Díky této výhře a zaváhání rezervy Doubravy se Kosořičtí posunuli o skóre na druhé místo právě před hráče Jizeranu.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )