Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Možný postup Luštěnic mohou zhatit Kosořičtí
Vydáno dne 05. 06. 2012 (1184 přečtení)

Zatímco "A" mužstvo čekají ještě dvě kola, naše rezerva si již dopřává fotbalové dovolené.

Právě "B" mužstvo se minulý víkend střetlo s rezervou Luštěnic, nyní je na pořadu dne souboj prvních týmů. V I.B třídě jsou však karty rozdány zcela opačně. Vedoucí Luštěnice budou hostit předposlední Kosořice opět v dopoledním čase 10.30 hodin. Náš soupeř se do čela tabulky vyhoupl po uplynulém kole, kdy využil zaváhání dosud prvních Rejšic a otočíl nepříznivý stav v Řepíně. Na prvních čtyřech místech tabulky mají všechna mužstva 43 bodů! Jednu z posledních šancí na zachránu propásli fotbalisté Kosořic na domácí půdě s Byšicemi. Sice domácí od první minuty vedli zásluhou důrazného Filipa Briestenského, jenže hosté ještě v prvním poločase skóre otočili. Po změně stran se hrálo téměř bez šancí a poločasový výsledek se již nezměnil. V podzimním střetnutí s Luštěnicemi se skóre neměnilo vůbec a obě mužstva si připsala po bodu za bezbrankovou remízu.

Loučení hráčů "B" mužstva s premiérovou sezónou dopadlo na výbornou, i když o osudu utkání rozhodla branka v samém závěru utkání. V podzimním klání měli Kosořičtí vývoj utkání pevně ve svých rukou. Nyní už po čtvrthodině hry prohrávali a do poločasového hvizdu se jim vyrovnat nepodařilo. Neproměněná penalta nakonec Kosořické mrzet nemusela, jelikož Macháč své zaváhání ze značky pokutového kopu nepravil vyrovnávací brankou. Navíc Bešík v 85. minutě dalekonosnou střelou rozhodl a kosořická rezerva se v tabulce nakonec umístila na bronzové příčce.

Již delší čas nepadla zmínka o našich nejmenších sportovcích. Právě ti si minulý týden připsali první výraznější úspěch a z loučeňského turnaje si přivezli pohár a diplom za třetí místo. GRATULUJEME !!!