Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Přípravná utkání našich mužstev
Vydáno dne 11. 07. 2012 (1849 přečtení)

V tomto článku naleznete rozpis přípravných duelů "A" i "B" mužstva a dále tradiční přípravné zápasy mladoboleslavských dorostenců hrané na kosořickém hřišti.

Kosořice - Dobrovice "B" 2:5 (0:3)
Branky: 48. Adámek, 80. Vavrik (pen.) - 18. a 20. Boško, 10. Beran, 50. Antoš, 75.
Kosořice: Tomáš Dufek - Grus, Sedláček, Bašus, Štecher - Pavlíček, Adámek, Míchal, Brejcha - Macháč, Vavrik (střídali David Dufek, Tříska, Lener, Andres)

V prvním přípravném utkání změřila síly mužstva, která si v nadcházející sezóně prohodí místa. Zatímco Kosořičtí míří do okresního přeboru, jejich místo v I.B třídě si vybojovala právě rezerva Dobrovice. Prvních deset minut bylo spíše seznamovacích a poté po centru domácího Gruse hlavičkoval osamocený Adámek těsně nad. Jenže ještě v téže minutě byl sice dobrovický hráč faulován, ale míče se zmocnil jeho spoluhráč a z následné akce zakončoval Beran do prázdné branky. Další minuty byly v režii hostí, kdy se jednoduchou kombinací po stranách hřiště a přihrávkami do vápna dostávali do zakončení. Aktivita dobrovických hráčů slavila úspěch v 18. a 20. minutě. V obou případech byl na správném místě Boško a s přehledem zvýšil vedení Dobrovic již na 0:3. Po zbytek prvního poločasu domácí již neinkasovali a několikrát ještě zahrozili, skóre se už neměnilo.
Kosořičtí se dočkali až krátce po změně stran, kdy Vavrikovu standardní situaci zužitkoval hlavou Adámek. Jenže hosté odpověděli krásnou akcí Tomáška, ještě loni oblékající dres Kosořic, který kolmou přihrávkou vybídl Antoše - 1:4. Druhý poločas byl více vyrovnaný a v 65. minutě domácí Tříska hlavou orazítkoval břevno. Z branky se však radoval soupeř rychlou akcí a zakončením do odkryté branky. Deset minut před koncem řádné hrací doby dostali Kosořičtí výhodu zahrávání pokutového kopu za faul na Macháče. Míč si postavil Vavrik a snížil na konečných 2:5.
Kosořice - Milovice 0:0
Branky: ---
Kosořice: Tomáš Dufek - Bašus, Maška, Štecher, Sedláček - Vavrik, Adámek, Váňa, Andres - Brejcha, Tříska (střídali David Dufek, Batala, Macháč, Grus)

Tým Milovic přijel do Kosořic s mužstvem, které se skládalo převážně z hráčů "B" týmu a na místním pažitu otestoval tři týdny před začátkem nové sezóny svou formu s domácím "A" mužstvem. Za velkého vedra mělo utkání v prvním poločase dobrou úroveň a po čtvrt hodině hry si začali domácí vytvářet i šance. V té první neuspěl hlavičkující Bašus o dvě minuty později pálil Adámek z hranice vápna nad. Do třetice po rohovém kopu se míč nečekaně dostal až na zadní tyč, ale překvapený Tříska mířil nepřesně. Asi největší příležitost nevyužil Tříska ve 33. minutě střelou vedle branky, kdy mu míč naservíroval Adámek.
Po změně stran přibylo nepřesností na obou stranách. Kosořičtí se i nadále mohli spolehnout na nebezpečnou koncovku po standardních situacích, avšak bez gólového efektu. S přibývajícím časem logicky začaly oběma mužstvům docházet síly. Přesto v 66. minutě měl rozhodnutí na kopačkách opět Tříska po přihrávce Macháče, ale jeho střela mířila pouze do brankáře.
Kosořice - Rejšice 2:8
Branky: Vavrik, Macháč
Kosořice: Dufek - Grus, Maška, Bašus, Andres - Vavrik, M. Adámek, Batala, Lener - Brejcha, Macháč (střídali Pavlík, Sedláček, Darmoš, J. Adámek)
Rejšice "B" - Kosořice "B" 0:5
Branky: 3x Darmoš, 2x Krátký
Kosořice: Dufek - Stehlík, Drahota, Vítek, Kalina - Vavrik, Boháček, Heřmanský, Havlíček - Krátký, Darmoš (střídali Zítka, Adámek, Bešík)

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )