téma * "B" tým proti Doubravě konečně uspěl
Vydáno dne 07. 11. 2012 (1112 přečtení)

Na podzim se hráči kosořické rezervy naposledy představili vlastnímu publiku. V utkání s Doubravou chtěli naplno bodovat a dostat se v tabulce do klidných vod.

Sokol Kosořice "B" - SK Jizeran Doubrava "B" 4:2 (2:0)

Fotbalisté Kosořic od úvodního hvizdu převzali iniciativu. V sedmé minutě odcentroval z pravé strany Krátký a Darmoš se z první příležitosti nemýlil - 1:0. Domácí měli v prvním poločase mírnou převahu, kterou však nedokázali gólově potvrdit. Do šancí se postupně dostali Krátký s Darmošem, jejich pokusy však zastavila branková konstrukce. Ve dvacáté minutě se do první šance dostali také hosté. Přízemní centr z levé strany doletěl k adresátovi, jenže Dufek skvělým zákrokem šanci zmařil. Ve 35. minutě Kosořičtí zahrávali rohový kop a gólman chytil míč až za brankovou čárou. Hlavní rozhodčí na radu pomezního branku neuznal. Když vše směřovalo ke konci prvního poločasu, udeřili domácí podruhé. Darmoš zatáhl míč do vápna, před brankou našel Krátkého a ten tísněný obráncem úspěšně zakončil.

Do druhého poločasu domácí vyběhli ještě lépe než do poločasu prvního. Hned ve 46. minutě Kosořičtí zahrávali standardní situaci na zadní tyč, kam si seběhl Boháček a ve skluzu poslal míč do sítě potřetí. Hosté podnikali výpady před kosořickou branku, ale obranná čtveřice ve spolupráci s Dufkem v brance všechny akce úspěšně zažehnala. V 57. minutě vedli Kosořičtí již 4:0, kdy Heřmanského přímý kop gólman stojící proti slunci míč pouze vyrazil a Havlíček měl již snadnou úlohu. Domácí poté polevili v koncentraci a hráči Doubravy se snažili alespoň zkorigovat, což se jim podařilo. V 65. a 75. minutě hosté upravili skóre zápasu na konečných 4:2. Zejména druhá branka byla parádní, tři cenné body si však připsali fotbalisté Kosořic.

• Branky: Darmoš, Krátký, Boháček, Havlíček
  • Rozhodčí: Žižka