Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "A" mužstvo zaspalo začátky obou poločasů
Vydáno dne 11. 11. 2012 (1007 přečtení)

Hřiště v Kropáčově Vrutici nebylo pro kosořické fotbalisty zemí zaslíbenou, poslední vítězství zde se datuje v červnu 2009. Domácí navíc v dnešním utkání postrádali několik hráčů základní sestavy a hosté se mohli pokusit prolomit nepříznivou bilanci.

Slavoj Kropáčova Vrutice "A" - Sokol Kosořice "A"  2:1 (1:0)

Jenže z utkání neuběhla ani minuta, když kosořická obrana nebyla plně koncentrovaná. Malý nabyl Novákovi, který přesnou ranou k tyči rychle otevřel skóre. Hosté sice odpověděli hlavičkou Bataly a umístěnou střelou Adámka, ale skóre se neměnilo. Přihrávky vrutických hráčů mířily na agilního Nováka a ten míč dále adresoval spoluhráčům. Domácí hrající s větší chutí a nasazením ohrozili Pokorného branku až po půlhodině hry. Tečovaná rána Doležala skončila těsně mimo. Kosořičtí hráli dost zakřiknutě a několik přihrávek za sebou nebylo téměř k vidění. Až v závěru prvního poločasu hosté zahrozili po přímém kopu Gruse od postranní čáry, ani dva pokusy Macháče brankou neskončily.

Odhodlání Kosořických zvrátit vývoj zápasu vzalo rychle za své. Už po dvou minutách hry hosté chybovali, kapitán Rambousek předložil míč na značku pokutového kopu a nabíhající Doležal s přehledem uklidil míč za bezmocného gólmana. Hráčům Kosořic se kombinace nedařila ani po změně stran, naopak soupeř jednoduchou hrou se dostával na dostřel Pokorného branky. Střely Lukeše ani Doležala tentokrát brankou neskončily. Pěknou akci předvedli hosté až v 70. minutě po úniku Gruse do vápna. První hráč netrefil míč ideálně a druhý na vápně podklouzl. Až o tři minuty později kosořický Macháč vedl míč středem hřiště a dalekonosnou střelou z pětadvaceti metrů vymetl šibenici. To byla jedna z mála dosavadních střel hostujícího mužstva. Kosořičtí poté nakopávali vše do vápna a v pohotovosti musel být také brankář Miler. Zejména střídající Bašus se zakončením nikterak neváhal. V závěru se hra přiostřila a hosté dohrávali o deseti po odstoupení Bataly. Po zákroku na Adámka v přerušené hře dokonce o devíti. Domácí ani v přesilové hře nevyužili několik brejkových situací, přesto vítězství už uhájili.
  • Branky: 1. Novák, 47. Doležal - 73. Macháč
  • Rozhodčí: Vrabec - Janda, Brodský
  • Kosořice: Pokorný - Batala, Štecher, Adámek, Kučera - Grus, Maška, Vavrik (63. Bašus), Andres (46. Tříska) - Macháč, Dědek (77. Darmoš)
  • Kr. Vrutice: Miler - Hutter, Rovenský, Manda, Vaněk (90. Radil) - Malý, Lukeš, Novák, Havelka (68. Čakrt) - Doležal, Rambousek