Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Naše týmy si po týdnu prohodí hrací dny
Vydáno dne 10. 04. 2013 (1102 přečtení)

První zápasy na jaře odehrané doma jistě potěšily všechny kosořické příznivce. Suma sumárum celkové skóre 6:0 za minulý víkend hovoří za vše.

"A" tým doma přivítal Kostelní Hlavno, kde na podzim "pokazil" místní oslavy výhrou 2:1. Nyní hosté navíc ani neskórovali a Kosořičtí si připsali výhru 3:0 po brankách Darmoše, Páry a Gruse. Hráči Kostelního Hlavna nevyužili dvě velké šance, další už kosořická obrana nepřipustila. V sobotu od 16.30 hodin nastoupí první tým v Krnsku. Momentálně druhý celek tabulky si s chutí zastřílel na našem hřišti v podzimním klání. Kosořičtí po čtvrt hodině hry prohrávali 0:2 a do hry je vrátil o chvíli později svým gólem Tříska. Domácí bohužel nedokázali vyrovnat a více otevřeli hru, což hosté tříkrát potrestali. Náš soupeř na jaře, stejně jako my, ještě neprohrál. Minulý víkend Krnsko uspělo na hřišti v Řepově 1:2.

Rezerva Kosořic uspěla v jarní premiéře s Mukařovem 3:0. Šance byly zprvu k vidění před domácí brankou, ale do hry se postupně dostali i Kosořičtí. První branku diváci viděli až po více než hodině hry zásluhou Darmoše. Ten v závěrečné čtvrthodině hry stihl završit hattrick. Nyní hráči Kosořic cestují na hřiště deváté rezervy Bezna. Náš soupeř v minulém kole také neprohrál, v těžkém duelu v Rejšicích vytěžil bod za remízu 2:2. Vzájemný zápas naposledy skončil vítězstvím Kosořic 2:0, kdy se opět pod obě branky podepsal kanonýr Darmoš.