Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořičtí na jaře inkasovali až po 195 minutách
Vydáno dne 13. 04. 2013 (637 přečtení)

Domácí strážce svatyně Milan Dufek a jeho soupeř na protější straně David Dufek. Bratrský souboj brankářů nabídlo další kolo okresního přeboru mezi Krnskem a Kosořicemi.

FK Krnsko "A" - Sokol Kosořice "A"  2:1 (1:1)

I když nejprve hlavička krnského Losíka orazítkovala břevno, tak do vedení šli již v šesté minutě hosté. Míč zahrávaný Niklfeldem od rohového praporku se v nepřehledné situaci objevil až v síti. Branka byla nakonec připsána Darmošovi. Po čtvrt hodině hry však bylo vyrovnáno. Vízek ze standardní situace obstřelil zeď, ale brankář včasným zákrokem míč vyrazil. Na rohu velkého vápna zasekl míč Firický a pěkná rána zamířila do šibenice. Hrbolaté hřiště v dalších minutách spíše svědčilo hráčům Krnska, ani jedno mužstvo si však zajímavější střeleckou příležitost nevypracovalo. Až ve 40. minutě opět po Niklfeldově rohovém kopu číhal na zadní tyči Pára, jeho hlavička ale mířila mimo.

Druhý poločas začal řadou standardních situací Kosořic, kdy se domácí bránili přes pět minut před vlastním pokutovým územím. Nejprve domácí obránce zažehnal průnik Darmoše, jenže gólman při výkopu netrefil míč ideálně a hráči Krnska na poslední chvíli odvrátili míč vedle branky. Z následného rohového kopu se proti Niklfeldově střele blýskl Milan Dufek reflexivním zákrokem. V 52. minutě domácí využili hned několikeré zaváhání soupeře a volný Losík slabou, zato umístěnou střelou, otočil vývoj utkání. Po vstřelené brance měli hráči Krnska více ze hry a kosořický tým se chvíli hledal. Až opět rohový kop Niklfelda a hlavička Kučery je opět vrátila do hry, skóre se však neměnilo. V další fázi utkání bylo k vidění více nedovolených zákroků než pohledných akcí. Kosořičtí se pokoušeli o vyrovnání. V 78. minutě se podél lajny protáhl hostující Grus, z malého vápna přihrával před branku, ale míč odvrátil obránce. Domácí obrana další větší příležitost nedovolila a Krnsko tak uhájilo těsné vedení.
  • Branky: 15. Firický, 52. Losík - 6. Darmoš
  • Rozhodčí: Mucek - Khol, Chlastáková
  • Kosořice: David Dufek - Grus, Štecher, Pára, Kučera - Tříska, Vonášek, Niklfeld (83. Batala), Andres - Macháč, Darmoš (63. Vavrik)
  • Krnsko: Milan Dufek - Janata, Čadil, Vízek, Pavel Šotka - Firický, Šulc, David Šotka, ? (70. Novák) - Soumar (83. Tvaroh), Losík (88. Těšínský)