téma * Kolaříkové vystříleli Beznu vítězství
Vydáno dne 16. 04. 2013 (566 přečtení)

Po utkání s Mukařovem zajížděli hráči rezervy Kosořic do Bezna, kde chtěli potvrdit domácí výhru. Zároveň také potěšit dva fanoušky, Páru a Pokorného z „A“ týmu, kteří přicestovali na zápas.

SK Bezno-Sovínky "B" - Sokol Kosořice "B" 3:1 (0:0)

V páté minutě zahrával kosořický Jiří Boháček rohový kop, který domácí odvrátili a byl z toho rychlý brejk. Dufek v brance však výborně zakročil proti unikajícímu hráči. Hosté se pokoušeli dobýt soupeřovu branku, jenže pokusy Stehlíka, Krátkého ani Hájka brankou neskončily. Po půlhodině hry mohl otevřít skóre kosořický Hájek, ale hlavní rozhodčí posoudil jeho pozici jako ofsajdovou.

Do druhého poločasu poslaly Kosořice na hřiště čerstvé síly, jenže po neproměnění některých šancí přišel trest z kopaček domácích. Domácí útočník se na velkém vápně dostal k míči, přihrál do vápna, kde Kolařík st. předložil míč volnému Kolaříkovi ml - 1:0. Srovnat mohl následně Kubín, jenže těsně minul. Po několika minutách se k odraženému míči před bezenskou brankou dostal Krátký, jeho ráně se však do cesty postavila tyč. Kosořice ještě více otevřely hru a domácí trestali. Po rohovém kopu číhal na zadní tyči Kolařík st. a hlavou zvýšil vedení Bezna. Zásluhou Zítky se hostujícímu celku podařilo snížit. Krátký si ve vápně počínal drze, precizní přihrávkou našel Zítku a ten bez problémů rozvlnil síť. Hosté vrhli vše do útoku, ale domácí po rohovém kopu vstřelili ještě jednu branku - 3:1.

• Branky: 2x Kolařík st., Kolařík ml. - Zítka
  • Rozhodčí: Halbich