téma * Také "B" tým drží domácí neporazitelnost
Vydáno dne 22. 04. 2013 (587 přečtení)

V dalším duelu toužili fotbalisté kosořické rezervy odčinit porážku z minulého týdne a vyhrát derby s Luštěnicemi.

Sokol Kosořice "B" - Sokol Luštěnice "B" 1:0 (0:0)

V prvním dějství se hra odehrávala především mezi vápny, ale příležitosti ke vstřelení branky byly na obou stranách. Nejprve zahrozili domácí střelou Darmoše a o chvíli později se po rohovém kopu dostal k hlavičce Boháček, ani on nemířil přesně. Hosté podnikali rychlé brejky, které však končili neúspěšně. Po půl hodině hry tvrdě vypálil Boháček, jenže trefil pouze před ním stojícího obránce. Vyloženější šanci měli ale hráči Luštěnic. Kopa přesně přihrál P. Pavlíčkovi, ten se ocitl zcela sám před Dufkem, jenže kosořický gólman včasným pádem pod nohy zabránil změně skóre.

Do druhého poločasu nastoupil ve středu zálohy navrátilec Heřmanský. Domácí chtěli uklidnit hru a pokusit se o vstřelení vedoucí branky. Hosté se nedokázali prosadit přes domácí záložníky, kteří je obírali o míče a ihned zakládali protiútoky. Skóre se poprvé měnilo v 58. minutě. Kosořický Jan Pavlíček vybojoval míč, vystřelil a vyražený míč Tomášem Hájkem doklepl do sítě Darmoš. O dvě minuty později vystihl domácí Boháček rozehrávku soupeře, našel volného Darmoše, jenže další branku rozhodčí neuznal pro ofsajd. Hráči Luštěnic otevřeli hru a domácí se začali dostávat do šancí. Střely Boháčka, Kubína ani Jana Pavlíčka brankou neskončily. Kosořičtí v závěru jednobrankové vedení uhájili a zápas skončil nejtěsnějším rozdílem 1:0.

• Branky: Darmoš
  • Rozhodčí: Svoboda