Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" tým vítězstvím odskočil pronásledovatelům
Vydáno dne 29. 04. 2013 (1165 přečtení)

K utkání se sešlo 17 hráčů a tak se někteří z nich nedostali ani na lavičku náhradníků. V základní sestavě dostali příležitost hráči, kteří nebyli tolik vytěžováni v předešlých duelech.

FC Horky nad Jizerou "B" - Sokol Kosořice "B" 1:3 (1:1)

Hned od úvodních minut převzaly Kosořice míč na své kopačky a snažily se o vstřelení vedoucí branky. Hosté se dostávali před branku po stranách hřiště, jenže centrované míče od Kubína a Jiřího Boháčka nenašly své adresáty. Domácí se dostali do zápasu po čtvrthodině hry, pozorný Dufek však všechny pokusy pochytal. Ve 25. minutě domácí stoper špatně odhadl situaci, míč propadl za něj a před dobíhajícím Bartoníčkem odkopl gólman míč pouze ke Kubínovi. Ten bez váhání prostřelil vše co mu stálo v cestě. Po inkasované brance zlepšili hráči Horek hru a po sérii rohový kopů srovnali stav ve 35. minutě. Dufek míč vyboxoval a po špatném odkopu obránce se k míči dostal zcela volný útočník a prostřelil bezmocného brankáře. Ve 40. minutě se dostal ke střele Jiří Boháček, která o kousek minula levou šibenici.

Po změně stran do zápasu naskočili hostující Krátký se Stránským a především Krátký hru v útoku oživil. V 50. minutě se od Stehlíka a Adámka dostal míč ke Krátkému, který zpětnou přihrávkou od brankové čáry našel Libora Boháčka a ten opět poslal Kosořice do vedení. Za dalších pět minut se hosté radovali potřetí. Krátký krásnou ranou za hranicí velkého vápna pod břevno nedal gólmanovi šanci. Hráči Horek se snažili vyrovnat a vrhli síly do útoku. Možnost měli z nepřímého kopu po malé domů, ale střelu zablokovala zeď. Domácí byli nervózní z výsledku a neustále debatovali s rozhodčím. Hosté se soustředili na svůj výkon a po závěrečném hvizdu mohli slavit zasloužené vítězství.

• Branky: Veverka - Kubín, Libor Boháček, Krátký
  • Rozhodčí: Halbich
  • Diváků: 40
  • ŽK: ---