Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Tři body padly z pokutového kopu
Vydáno dne 04. 05. 2013 (1087 přečtení)

Na kosořické soupisce zraněných přibyla další dvě jména. Situace byla o to horší, že "B" mužstvo hrálo ve stejný den. K utkání s druhou Akumou tak bylo připraveno dvanáct ne zcela zdravých hráčů.

SK Akuma Mladá Boleslav - Sokol Kosořice "A"  1:0 (0:0)

Jak už bývá zvykem, hráčům Kosořic pár minut trvalo než se dostali do tempa. Pokorného v hostující brance tak soupeř zaměstnal již po pár vteřinách hry, se střelou Housera si však poradil. V desáté minutě si výraznější šanci ale vypracovali hosté. Grus pohotově zatáhl míč po levé straně, odcentroval a do zakončení se tlačili Darmoš s Vonáškem. O chvíli později Niklfeld hezky uvolnil Gruse, jehož přihrávku tentokrát nezužitkoval Macháč. Postupem času Kosořičtí zklidnili hru a kombinací se začali dostávat až na dostřel boleslavské branky. Ve 23. minutě nechal hlavní rozhodčí bez povšimnutí nedovolený zákrok na Kučeru na hranici velkého vápna. Protesty hostujících hráčů ale byly zbytečné. To nic neměnilo na faktu, že hosté pokračovali na půdě soupeře v ofenzivní hře. Ve 31. minutě kosořický Niklfeld přenesl hru na zcela volného Batalu, ten odcentroval a na zadní tyči číhajícímu Macháčovi však míč v poslední chvíli utekl. Až do poločasové přestávky měli hosté častěji míč na kopačkách. Ani po centrech agilního Gruse se skóre nezměnilo.

Po změně stran nejprve provětral Halbichovy rukavice hostující Macháč. Na druhé straně se Kosořičtí dostali do potíží před vlastní brankou, z čehož rezultoval dosti přísný pokutový kop za hraní rukou. K exekuci se postavil kapitán Kamenický, který s přehledem otevřel skóre. V dalších minutách se do zakončení dostávali především hráči Akumy. Po hodině hry mířil nepřesně Skramužský a stejně si počínal o chvíli později také Valenta. Kosořičtí se snažili o vyrovnání, jenže domácí obrana soupeře příliš do zakončení nepouštěla. To v 73. minutě si skulinku v kosořické obraně našel Rudolf Kohnhäuser, jenže s pohotovým zákrokem se vytasil Pokorný. Ve zbylých minutách si domácí jednobrankové vedení pohlídali.
  • Branky: 52. Kamenický (pen.)
  • Rozhodčí: Stejskal - Jirků, laik
  • Kosořice: Pokorný - Batala (75. Andres), Štecher, Pára, Kučera - Tříska, Vonášek, Niklfeld, Grus - Macháč, Darmoš
  • Akuma: Halbich - Rudolf Kohnhäuser, Kamenický, Bernard, Nový - Gregor (55. Skramužský), Havránek, Bernát, Vladimír Kohnhäuser (81. Hlaváček) - Houser, Valenta
Akuma MB - Sokol Kosořice "A" 1:0