Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Hráči Skalska nadělovali Kosořickým i sobě
Vydáno dne 27. 05. 2013 (577 přečtení)

Kosořičtí museli udělat několik změn v sestavě z důvodu absence některých hráčů základní sestavy a po poslední výhře proti lídru soutěže Sportingu přivítali na domácí půdě aktuálně poslední celek za Skalska.

Sokol Kosořice "B" - SK Skalsko "B" 2:7 (1:3)

Na začátku prvního poločasu měli domácí optickou převahu, jenže šance Darmoše, Kubína i Stránského neskončily v síti, ale pouze v rukavicích hostujícího brankáře nebo na břevně branky. Hosté se před soupeřovu branku dostávali prozatím sporadicky a jejich pokusy zlikvidoval za zraněného Dufka chytající brankář Drahota. V 15. minutě se skóre měnilo poprvé. Jiří Boháček zahrál rohový kop a jeden z hostujících obránců poslal míč do vlastní branky. Kosořičtí poté přestali kombinovat a zle se jim to vymstilo. Hosté se více osmělovali a za deset minut bylo vyrovnáno. Domácí měli poté míč více na svých kopačkách, ale nedostali se na dostřel  branky Skalska. Poté hosté z ojedinělého útoku vsítili svou druhou branku. Ve 35. minutě se po Pavlíčkově centru dostal k zakončení Darmoš, jenže přestřelil. Ve 44. minutě se opět radovali hosté a zvýšili skóre na 3:1 ve svůj prospěch.

Do druhého poločasu se na hrot vysunul ze stopera Krátký, jenže ani on nedokázal vsítit branku. Naopak to byli hosté, kteří navyšovali skóre zápasu. Postupně přidali další dvě branky. Kosořičtí se po celý druhý poločas drali před branku, ale jejich střely končily mimo tři tyče nebo jako v prvním poločase opět na břevně hostující branky. V 80. minutě vsítili branku opět hosté, když si po rohovém kopu Dufka opět srazili míč do své branky - 2:6. V 88. minutě se hosté radovali naposledy a Zachrdla vsítil svůj pátý gól v zápase a zpečetil výhru hostí na 7:2.

• Branky: 2x vlastní hosté - 5x Zachrdla, Zeithaml, Kumbera
  • Rozhodčí: Kamenický