Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Obruby porazily rezervu a postupují
Vydáno dne 04. 06. 2013 (635 přečtení)

V dalším duelu Kosořičtí zavítali do Obrub, kde se na mokrém, ale překvapivě dobrém trávníku střetl druhý tým s třetím.

FK Obruby - Sokol Kosořice "B" 3:2 (2:1)

Od začátku utkání se hrál opatrný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Hosté měli více střel na soupeřovu branku, jenže Darmoš s Bartoníčkem nemířili mezi tři tyče nebo střely zlikvidoval domácí gólman. Skóre se poprvé měnilo ve 20. minutě. Obrubský záložník se zmocnil míče, následoval centr a po skrumáži v malém vápně domácí hráči dotlačili míč za brankovou čáru. Kosořičtí nesložili zbraně a o deset minut později vyrovnali. Boháček přesnou přihrávku našel rozběhnutého Darmoše a ten přízemní střelou již uspěl. Ve 37. minutě se domácí opět dostali do vedení z nepřehledné situace a opět důrazem před brankou.

Do druhého poločasu hosté vystřídali a přeskupili řady. V 52. minutě se po souboji s Darmošem nešťastně zranil obrubský hráč, kterému byla v nemocnici diagnostikována nalomená pánevní kost. O pět minut později hráči Obrub navýšili své vedení. Střelu zpoza vápna ještě Dufek vyrazil do strany, ale dobíhající hráč z velkého úhlu mířil přesně pod břevno. Hráči Kosořic vrhli vše do útoku, což hrálo do not domácím. Obrubští podnikali rychlé výpady, ale nastřelili pouze dvakrát tyč nebo je výborně vychytal Dufek. Závěrečných dvacet minut bylo v režii hráčů Kosořic, kteří dokázali zásluhou Krátkého snížit na rozdíl jediné branky. V další šanci se ocitl po Boháčkově centru Darmoš, domácí brankář však pohotově zakročil. V 90. minutě mohl vyrovnat Stehlík, jenže zacílil vedle branky.

• Branky: Bacovský, Telenský, Egrt - Darmoš, Krátký
  • Rozhodčí: Bohuslav
  • Diváků: 40
  • ŽK: ---