Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Výsledek 2:2 je snad Kosořickým souzen
Vydáno dne 10. 09. 2013 (602 přečtení)

K sobotnímu zápasu na hřišti v Kropáčově Vrutici se nedostavil hlavní rozhodčí kvůli změně delegace a utkání tak s přehledem odřídil Tomáš Musil z Kropáčovy Vrutice.

Slavoj Kr. Vrutice "B" - Sokol Kosořice "B" 2:2 (2:2)

Skóre zápasu se měnilo hned ve třetí minutě. Domácí Rambousek se snažil odcentrovat, ale ruka Hájka v pokutovém území mu v tom zabránila a následoval pokutový kop. Vrutický hráč poslal Dufka na druhou stranu než mířil míč. Poté se několikrát dostali ke slovu hosté. Darmoš to zkoušel z brejků, jenže byl polapen od ofsajdové pasti. O chvilku později se po Darmošově přihrávce dostal do úniku Tříska, ten byl však zastaven za cenu faulu. Následný trestný kop Darmoše zastavila zeď. Ve 28. minutě bylo vyrovnáno po centru Lenera z pravé strany a dorážce Hájka. O deset minut později se Kosořičtí radovali znovu. Drahota milimetrovou přihrávkou vysunul Darmoše a ten střelou podél brankáře otočil vývoj zápasu. Hned vzápětí mohli hosté své vedení dokonce navýšit. Po Darmošově průniku do vápna číhal u brankové čáry Tříska, jenže s přispěním obránce nedokázal dopravit míč do sítě. První poločas spěl ke svému konci, když domácí útočník získal odražený míč od břevna a prostřelil vše co mu stálo v cestě.

Hráči Kosořic v úvodu druhé pětačtyřiceti minutovky vystřídali a na hřiště přišel Pavlíček s Havlíčkem. Fotbalisté Vrutice hráli ze zajištěné obrany a soupeř se pokoušel o vstřelení vítězné branky. I přes zahrávání mnoha rohových kopů se nepodařilo stav utkání zvrátit ve prospěch hostí. Když to nešlo ze standardní situace, vzal na sebe zodpovědnost Libor Boháček. Jeho výstavní rána ze třiceti metrů orazítkovala břevno. Ke slovu se dostávali i domácí a především Rambousek zásoboval své spoluhráče finálními přihrávkami, ale ti je nedokázali zužitkovat. Hosté vrhli vše do útoku. Pavlíček, Havlíček ani navrátilec Heřmanský neuspěli. V devadesáté minutě domácí podnikli ještě jednu útočnou akci, kterou však Bašus zastavil a rozhodčí ukončil zápas.

• Branky: 3. Havelka, 41. Heřman - 28. Hájek, 38. Darmoš
  • Rozhodčí: laik Tomáš Musil
  • Diváků: 60
  • ŽK: 0:1