Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Mini žáci absolvovali první mistrovský turnaj
Vydáno dne 17. 09. 2013 (1122 přečtení)

Mistrovský turnaj na SKP Mladá Boleslav

SKP MB „B“ - Kostelní Hlavno 0:5

Kostelní Hlavno - Kosořice 6:1 (4:0)

Zápas proti Kostelnímu Hlavnu jsme nezačali nejlépe a hned od začátku utkání jsme byli pod tlakem. Soupeře jsme svým nedůrazem a špatnou kombinací pouštěli do mnoha akcí. Po jedné z akcí zahrávali hráči Kostelního Hlavna roh, který jsme sice odvrátili odkopem, ale odražený míč si našel jeden z hlavenských a střelou pod břevno nedal našemu brankáři šanci. Po vstřeleném gólu pokračovalo Hlavno v neustálém útočení a naši hráči byli stále pod tlakem, z čehož pramenily i naše chyby. Po další nebezpečné akci se nám nepodařilo odehrát míč do bezpečí a hráči Hlavna svým důrazem zvýšili na 2:0. Po téměř totožné akci jsme inkasovali hned vzápětí a výsledek byl už 3:0. Do poločasu hráči Kostelního Hlavna nepolevili, na půli hřiště jsme přišli o míč a hlavenský hráč šel sám na brankáře. Ten sice dobrým zákrokem míč vyrazil, ale pouze do nohou protivníka, od kterého míč doputoval za brankovou čáru – 4:0.

Ve druhém poločasu byl Jakub Čerych posunut do pole a jeho místo v brance zaujal Petr Skokan. Naše hra se zlepšila, ale šance ne a ne přijít. Když už Jakub Čerych vybojoval na půlce míč, střílel příliš brzy a brankáře Hlavna tak mnoho neohrozil. Z naší ojedinělé šance padl také gól. Jan Bartoň převzal autové vhazování a svým důrazem pronikl až před branku soupeře, kde střelou k tyči zaznamenal náš čestný úspěch – 4:1. Dále už to byli jen Hlavenští, kteří dokázali skórovat. Po rychlém autovém vhazování jsme nestačili obsadit soupeřova hráče, pro kterého už nebyl problém míč umístit za záda našeho brankáře – 5:1. Poslední gól jsme inkasovali opět po samostatném úniku našeho protihráče, který zakončoval střelou mezi nohy brankáře – 6:1.

• Branky: Jan Bartoň
  • Kosořice: Jakub Čerych - Jan Grus, Jan Bartoň, Filip Bárta, Jiří Stehlík, Jakub Krátký, Tadeáš Mojžíš, Tomáš Poslt, Petr Skokan

SKP MB „B“ - Kosořice 7:1 (0:1)

Do druhého zápasu proti domácímu SKP MB „B“ jsme nastoupili koncentrovanější a vývoj tomu tak i napovídal. Z počátku se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém si více šancí vytvořilo domácí družstvo. Po vyrovnaných úvodních minutách si SKP začalo vytvářet mnohem více vyložených šancí, které ale bravurně likvidoval Jan Bartoň. Po jedné z akcí jsme měli také štěstí, střela z úhlu skončila na tyči naší branky. Když už se zdálo, že do poločasu vydrží výsledek 0:0, tak jsme, jako v prvním utkání, rychle neobsadili hráče při autovém vhazování a po samostatném úniku domácí skórovali – 1:0.

Ve druhém poločase se nic zásadního nezměnilo, domácí pokračovali ve velkém tlaku, který vyústil ve střelu z dálky, kterou krásným zákrokem zlikvidoval Petr Skokan, který v brance nahradil zraněného Jana Bartoně. Z následného rohového kopu jsme opět inkasovali. Centrovaný balon si ve skrumáži těl nejlépe našel domácí hráč a s pomocí teče dostal míč do sítě – 2:0. Ani tento gól nás ovšem dostatečně nevaroval a my jsme pokračovali v mnoha ztrátách. Po jedné z nich jsme inkasovali na 3:0. Další gól v naší síti byl opět vinou našeho nedůrazu při odkopávání míče, kdy míč skončil uprostřed hřiště a domácí hráč si už věděl rady – 4:0. Poté jsme přišli na řadu my a opět náš čestný úspěch. Jakub Čerych vybojoval míč u lajny, kličkou se zbavil protihráče a střelou pod břevno snížil na 4:1. Stejně jako v předchozím utkání, byl tento gól pouze symbolický. Po dalším rohu domácích jsme opět inkasovali a opět po nezdařilém odkopu – 5:1. Hned po obdrženém gólu jsme při rozehrávce do strany ztratili balon a domácí šli sami na brankáře – 6:1. Konečné slovo měli opět domácí, kdy jeden z jejich hráčů obešel vše, co mu stálo v cestě a zajistil tak svému týmu vítězství 7:1.

• Branky: Jakub Čerych
  • Kosořice: Jan Bartoň - Jan Grus, Jakub Čerych, Filip Bárta, Jiří Stehlík, Jakub Krátký, Tadeáš Mojžíš, Tomáš Poslt, Petr Skokan

I přes obě vysoké prohry zaslouží všichni naši hráči pochvalu za bojovnost a snahu zvrátit nepříznivý výsledek. Věříme, že v příštím turnaji, který se koná v neděli 22.9.2013 na našem hřišti, soupeřům vrátíme vysoké porážky a připíšeme si do tabulky první 3 mistrovské body.