Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Mini žáky čeká poslední turnaj
Vydáno dne 02. 10. 2013 (978 přečtení)

O víkendu budou týmy z okresního přeboru v polovině podzimní části sezóny. Zároveň se čas výkopu posouvá již na 16. hodinu.

"A" tým čeká těžký duel v Kostelním Hlavnu proti čtvrtému týmu tabulky. Kosořičtí jsou třetí se stejným počtem bodů, avšak nastříleli o pět branek víc než soupeř. Oba soupeři v uplynulém kole jen remizovali. Kostelní Hlavno v Dlouhé Lhotě 1:1 a Kosořice doma s Kosmonosy 2:2. Tento zápas se pro nás od začátku nevyvíjel dobře a ve 35. minutě jsme prohrávali již 0:2. Do poločasového hvizdu ještě snížil z pokutového kopu Sabol a tentýž hráč uspěl i ze hry v 65. minutě. V minulé sezóně hráči Kosořic oba zápasy s Kostelním Hlavnem zvládli. Na podzim Kosořičtí otočili nepříznivý stav a zvítězili 1:2. Jarní odveta dopadla ještě lépe, kdy jsme vyhráli 3:0 po trefách Darmoše, Páry a Gruse.

Fotbalisté "B" mužstva opět doma nezklamali a Dufek si po výsledku 4:0 připsal další čisté konto. Domácí vedli zásluhou dvou branek Pavlíčka a jedné Libora Boháčka po prvním dějství 3:0. Ve druhém poločasu přidali Kosořičtí ještě jednu branku z kopaček Libora Boháčka. Kosořičtí se stále drží na sedmé pozici a nyní cestují na hřiště předposledního Mukařova. Náš soupeř si připsal zatím tři body za výhru 1:0 v úvodním kole proti Chotětovu. Kosořické tak nečeká lehký úkol. Hráči Mukařova budou chtít ukončit šňůru pěti porážek v řadě. Také "B" mužstvo má s tímto soupeřem kladnou bilanci. Na podzim Kosořičtí zvítězili v přestřelce 4:7 po hattricku Darmoše, Krátkého a jednu branku přidal Skokan. V domácím prostředí se Kosořickým podařilo zvítězit s čistým kontem 3:0. Po bezbrankovém prvním poločase se ve druhém dějství opět hattrickem blýskl Darmoš.

V neděli sehrají mini žáci svůj poslední mistrovský turnaj v tomto roce. Tentokrát je pořádajícím oddílem Kostelní Hlavno se startem od 9 hodin. Mezi tím sehráli naši hráči ještě tradiční středeční přátelské utkání s Loučení. V tomto zápase podlehli soupeři 0:7.