Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" tým v čele remízových statistik
Vydáno dne 08. 10. 2013 (619 přečtení)

V dalším kole se fotbalisté Kosořic vydali do Mukařova s cílem naplno bodovat a udržet se v kontaktu se soupeři pohybující se v tabulce nad nimi.

FC Mukařov - TJ Sokol Kosořice "B" 2:2 (0:1)

Začátek prvního poločasu zastihl v lepší pohodě domácí borce, kteří se několikrát dostali na dostřel Dufkovy branky. Poté se ke slovu dostali také hosté, jenže centrované míče dokázali vysocí obránci soupeře bezpečně odvrátit. V další fázi utkání opět převzali iniciativu hráči Mukařova, před branku se však dostávali sporadicky, jelikož hostující obrana dokázala jejich útoky včas eliminovat. Od 30. minuty se začali prosazovat i Kosořičtí a po několika neúspěšných střelách se mohlo měnit skóre zápasu poprvé. Jiří Boháček přihrál Darmošovi, ten prodloužil na Libora Boháčka, který po samostatném úniku obstřelil domácího brankáře, ale k jeho smůle i branku. Ve 35. minutě se k míči dostal Heřmanský, zpětnou přihrávkou našel na hranici vápna Lenera a ten střelou k tyči otevřel skóre.

Do druhého poločasu udělal mukařovský trenér změny v sestavě a historie z loňské sezóny se opakovala. Domácí se dostali ve 47. minutě před soupeřovu branku a střídající hráč překonal gólmana. Domácím narostla křídla a chtěli zvrátit vývoj utkání častější střelbou, jejich pokusy však končily mimo nebo v rukavicích Dufka. V ostře hraném utkání, i s přispěním nepřesných výroků rozhodčího, došlo k nepříjemnému zranění. Po jednom ze soubojů musel odstoupit kosořický Bešík a vyšetření v nemocnici potvrdilo zlomeninu ruky. V dalších minutách opět převzali otěže hráči Kosořic. V 75. minutě po rohovém kopu Darmoše se do vzduchu zavěsil Jiří Boháček a odměnou mu byla branka na 1:2. Utkání pokračovalo s velkou spoustou tvrdých zákroků a po faulu na Hájka musel domácí hráč předčasně do sprch. Vše směřovalo k výhře hostujícího týmu. V 90. minutě se po dlouhém nákopu opět prosadil střídající hráč a utkání tak vzhledem k vývoji skončilo spravedlivou remízou.

• Branky: 47. Maděra, 90. Marek - 35. Lener, 75. Jiří Boháček
  • Rozhodčí: Brodský