Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Rezerva hostí vedoucí tým
Vydáno dne 10. 10. 2013 (1034 přečtení)

Již třetí remízu v řadě si připsali hráči "A" mužstva, přesto i nadále patří svěřencům trenéra Jireše třetí pozice v tabulce.

V uplynulém kole museli hráči Kosořic opět po nevydařeném úvodu zápasu dotahovat. Na branku ze třetí minuty však rychle odpověděl Sabol. Stejný průběh se v Kostelním Hlavně zrodil i před rokem. Tedy za čtvrt hodiny zápasu byl znám výsledek celého utkání. Kosořičtí tak už tři kola čekají na vítězství, dočkat se mohou už tuto neděli od 16 hodin na domácím hřišti proti Krnsku. Tým, který se v okresním přeboru řadil k těm lepším, se v tomto ročníku zatím jen hledá. Momentálně předposlední pozice v tabulce s jednou výhrou na kontě je toho důkazem. Tato slova potvrzuje i loňská vzájemná bilance. Ta hovoří jednoznačně pro Krnsko. Kosořičtí nejprve museli skousnout vysokou domácí prohru 1:5. Čestný úspěch zaznamenal Tříska. Na jaře bylo utkání vyrovnanější, Kosořičtí po zásahu Darmoše i vedli, jenže domácí utkání otočili a zvítězili 2:1. Náš soupeř minulý víkend nestačil na Kosmonosy a prohrál 4:1.

Rezerva si připsala další remízu, i když ještě v 89. minutě byly tři body na dosah. Po brankách Lenera a Jiřího Boháčka vedli Kosořičtí 1:2, ale po gólu z 90. minuty se museli spojit s jedním bodem. V dalším kole čeká hráče "B" týmu těžký test proti lídrovi soutěže. Hráči rezervy Bezna jako jediní ještě neprohráli. V minulém kole to odskákala rezerva Chotětova výsledkem 0:6. Náš soupeř naposledy "klopýtl" v pátém kole, kdy remizoval v Bělé 1:1. Vzájemná bilance je vyrovnaná. Obě mužstva si pohlídala tři body na domácím hřišti. Při porážce v Bezně byl jediným úspěšným střelcem Zítka. Doma při vítězství 2:0 úřadovala levačka Darmoše.

Mini žákům minulý víkend skončila podzimní část sezóny. Mistrovský turnaj v Kostelním Hlavně byl poslední v tomto roce. Bohužel našim hráčům v tomto turnaji vyschl střelecký prach a oba duely prohráli shodně 0:5. Ve středu se mini žáci představili v přátelském utkání v Luštěnicích, kde prohráli 10:1. Jedinou branku Kosořických vsítil Tadeáš Mojžíš.