Datum: 20. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Zimní příprava na startu
Vydáno dne 22. 03. 2014 (1784 přečtení)

V tomto článku se blíže seznámíme s přípravou našich mužstev.
Aktualizace:   27. března 2014

:: Zimní příprava  ::

8.2. So 10.00 Osečná (OP) - Kosořice 5:3 UMT Heřmanice
15.2. So 15.00 Loučeň (OP) - Kosořice 4:1 Loučeň
23.2. Ne 10.30 Luštěnice (I.A tř.) - Kosořice 5:1 Kochánky
2.3. Ne 11.00 Kosořice - Bakov n/J. (I.B tř.) 1:7 Dobrovice
8.3. So 10.30 Kosořice - Chotětov (III. tř.) 2:2 Kr. Vrutice
15.3. So 15.00 Kosořice - Rožďalovice (OP) 0:1 Kosořice
16.3. Ne 14.00 Jabkenice (III.tř.) - Kosořice "B" 6:2 Jabkenice
22.3. So 16.00 Nemyslovice (III. tř.) - Kosořice "B" 1:1 Nemyslovice
29.3. So 14.00 Křinec (IV.tř.) - Kosořice "B" --- Křinec

Osečná - Kosořice 5:3 (4:1)
Branky: Fingerhut, Tříska, Macháč
Kosořice: Hlaváč - Bašus, Pára, Štecher, Kučera - Malík, Adámek, Maška, Grus - Macháč, Fingerhut (střídali Dufek, Boháček, Lener, Tříska)
Loučeň - Kosořice 4:1 (1:1)
Branky: 40. Malík (pen.)
Kosořice: Dufek - Tříska, Sedláček, Batala (60. Darmoš), Kučera (75. J. Adámek) - Fingerhut, M. Adámek, Niklfeld, Grus - Malík, Macháč
Hráči Kosořic ani ve druhém přípravném utkání nezvítězili. Domácí lépe kombinovali a v prvním dějství dvakrát orazítkovali tyč. Mužstvo Loučeně se střelecky prosadilo až v závěru prvního poločasu zásluhou dorážejícího Štěpánka. Kosořičtí zavčas odpověděli Malíkem z pokutového kopu, který potrestal nedovolený zákrok na M. Adámka. Po změně stran se domácím podařilo díky třem slepeným brankám výrazněji navýšit skóre. Za Kosořické mohl minimálně ve čtyřech případech skórovat střídající Darmoš, ale své dobré možnosti nezužitkoval.
Luštěnice - Kosořice 5:1 (4:0)
Branky: Fingerhut
Kosořice: Janura - Tříska, Maška, Pára, Kučera - Fingerhut, Adámek, Kraus, Grus - Malík, Lochman (střídali Sedláček, Štecher, Batala, Macháč, Darmoš)

První poločas byl v režii hráčů Luštěnic. Po několika náznacích se domácí ujali vedení v jedenácté minutě po trefě Janka. O devět minut později se střelou přes bránícího hráče prosadil Hůlka a o chvíli později překonal kosořického brankáře i unikající Sabol. Po změně stran se hra více vyrovnala, přesto se hráči Luštěnic prosadili popáté, kdy Hůlka tvrdou ranou vstřelil svou druhou branku. Alespoň kosmeticky upravil výsledek Fingerhut. Malíkův centr na Adámka sice brankář v pokutovém území vyboxoval, ale jen k Fingerhutovi. Jeho lob už luštěnický brankář nedokázal zastavit.
Kosořice - Bakov n/Jizerou 1:7
Branky: Fingerhut
Kosořice: Majzlan - Sedláček, Maška, Batala, Tříska - Grus, Adámek, Kraus, Fingerhut - Malík, Lochman (střídal Darmoš)
Kosořice - Chotětov 2:2 (0:0)
Branky: vlastní, Darmoš
Kosořice: Kraus - Tříska (55. J.Adámek), Sedláček, Batala, Kučera - Malík, Kraus, Niklfeld, Fingerhut - Lochman, Darmoš

Kosořický trenér postrádal v dalším přípravném utkání sedm hráčů. V prvním poločase duelu s Chotětovem mnoho šancí k vidění nebylo. O čtyři branky se mužstva postarala až po změně stran. Nejprve v 55. minutě se do odraženého míče opřel chotětovský hráč a nechytatelně zamířil k tyči. Vedení hostí trvalo však pouze pět minut. Po Lochmanově přihrávce před branku si obránce nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Fotbalisté Kosořic nakonec v 70. minutě otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Po Sedláčkově průniku unikl po straně Malík a milimetrovou přihrávkou naservíroval míč přímo před Darmoše, který uklidil míč do odkryté branky. Hosté v závěru nakonec stihli vyrovnat, když se chotětovský hráč prosadil z velkého úhlu střelou pod břevno.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5